Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab aztán egyszer...

Missed ab aztán egyszer megjön és hajrá ki volt így? Rögtön összejött a baba?

Figyelt kérdés
Problémamentes volt a terhesség?Kelett valamilyen gyógyszert szedni?Nem tolt le a nődoki hogy nem vártad ki a 3 hónapot?
2011. máj. 9. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A 3-6 hónapot nem véletlenül mondják az orvosok. Tudom hogy nagyon nehéz kivárni mert sajnos én is tapasztaltam de jobb mintha megint valami gond lenne. A szervezetnek szüksége van a gyógyulásra mind fizikailag mind pedig lelkileg. Egy gyermek elvesztésének fájdalma nem fog elmúlni egyik napról a másikra, és sajnos lelki okok is elő idézhetnek újabb vetélést. Én több mint egy év után tudtam teherbe esni ismét ráadásul gyógyszeres segítséggel. Előtte még túl nagy volt a félelmem és a fájdalmam. A kapkodás nem vezet jóra.
2011. máj. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Stia,


Nekem 01.21-én 6 hetesen szabálytalan petezsák után magától elment a terhesség, nem volt műszeres befejezés.

A próbálkozást nem adtuk fel és 02.23-án már a kezemben tartottam a pozitív terhességi tesztet.

Eddig minden jól alakult, kislányunk lesz, most járok a 15. hét elején!

Sok sikert neked is!

2011. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héten ment el, nem volt műszeres befejezés. A dokim azt mondta, lehet próbálkozni és rögtön sikerült is. Kellett gyógyszer, mert alacsony volt a progiszintem, így már a nemvárt előtt tesztelnem kellett, és elkezdeni a bogyót.
2011. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!