Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab-nál épített zselés...

Missed ab-nál épített zselés köröm?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Sajnos 7 hetesen szabálytalan a petezsák, a dokim sok reményt nem keltett bennem.Az lenne a kérdésem, hogy èpített zselès körmöm van, le kell szedetnem a műtèthez?

2016. okt. 13. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem egyszer lemosatták a piros körömlakkot (nincs műkörmöm), mondván a sötét lakkon keresztül nem érzékeli a szívet a szenzor. Aztán az altatóorvos lehülyézte a nővéreket, hogy a mai gépekkel ez már nem így van. Orvosa/kórháza válogatja, a gépektől függ. A legjobb, ha megkérdezed, mikor időpontot kérsz. Úgyis elmondják, mit kell vinned, hogy készülj.
2016. okt. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekem azt mondták ne legyen se lakk, sem műköröm.
2016. okt. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem múlt héten volt a Szent Imrében sajnos a missed ab-om, senki sem szólta meg a műkörmömet. Pedig az altatóorvos előtte behívott vizsgálatra, a dokimmal is találkoztam előtte. Esetleg kérdezz rá a dokinál, de nekem 2x volt missed ab-om, egyiknél sem volt belőle probléma.
2016. okt. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem csak gél lakkom volt, nem szóltak rá semmit, simán feltették a csipeszt az ujjamra.
2016. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondták anno, hogy ne legyen lakk meg színes műköröm, mert ha gebasz van (oxigénhiány pl.) a köröm elszíneződik, és abból látják. Gondolom mára már az érzékeny gépek időben jeleznek (vagy fogalmam sincs).
2016. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Engem a doki annyira kért,hogy a mutató ujjamról ha lehet addig szedessem le, de az sem gond ha nem tudom már elintézni. Végül arról az egyről leszedettem, pár nap múlva újra építették.
2016. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 barby1991 válasza:
Nekem hosszú műkörmöm volt és nem szóltak ..
2016. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bár missed ab-om nem volt,de többször szültem,és volt nőgyógyászati műtétem is.Egyszer sem szedették le a műkörmömet(se porcelánt,se az épített zselét),2x volt olyan-intubálást igénylő,mélyaltatásos műtétem-mikor megkérték,hogy a kis ujjam körmén ne legyen lakk.
2016. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!