Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után alhasi fájdalom...

L.N.H. kérdése:

Missed ab után alhasi fájdalom. Ez a második missed ab-om sajnos. Lehet még ezek után babánk?

Figyelt kérdés
Missed ab-om volt 2 hete és jobb oldalon a hasam alján, néha olyan lüktető és enyhe nyilaló érzést érzek. Ez természetes? Kérem irjátok le tapasztalataitokat.
2016. nov. 2. 11:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Biztosan lehet!!! Hinni kell benne. Mit mondott az orvosod? Kell menned kontrollba?
2016. nov. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Persze, most vagyok hetedszerre terhes, eddig két gyerekem született meg.
2016. nov. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%

Igen, lehet még babád, viszont a fájdalommal AZONNAL menj orvoshoz! Sajnos a vetélés után maradhatnak bent elhalt magzati szövetek, amik SÚLYOS fertőzést tudnak okozni.

Nekem is így kezdődött, jobb oldali nyilallásokkal, aztán egyre erősebb lett, belázasodtam, végül csak több hasi műtéttel tudták helyrehozni a dolgot és ráment az egyik petevezetékem is. (Sajnos hiába jeleztem a kontrollon az orvosnak, hogy még mindig vannak fájdalmaim, nem foglalkozott velem, nem vizsgált meg, így aztán egyre súlyosabb lett a helyzet. Semmiképp ne hagyd magad lerázni, ha fájdalmaid vannak, ez nem játék!)

2016. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen kell mennem kontrollra 30.-án, akkorra kaptam időpontot az a 6. hét
2016. nov. 2. 13:03
 5/19 A kérdező kommentje:
Az orvos nem nagyon mondott semmit, csak annyit, hogy nem lehet tudni mi az oka majd talán kontrollon többet tud mondani, ennyit mondott
2016. nov. 2. 13:04
 6/19 anonim ***** válasza:
Gondolom, azt is elmondták, hogy ha panaszod van, akkor menj előbb. Ez pedig elég panasz...
2016. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Azt mondta akkor keressem fel, ha nagyon vérzek
2016. nov. 2. 13:10
 8/19 anonim ***** válasza:

A kérdés első fele: az erős fájdalom nem normális, menj vissza az orvoshoz. Nekem is volt befejező műtétem vetélés után, szinte semmi panaszom nem volt már 1-2 nap múlva.

A második fele: Természetesen lehet gyereked. De a műtét utáni szövettani eredményéből semmi nem fog kiderülni. A dokim azt mondta, az csak arra való, hogy kiderüljön, valóban elhalt terhességet fejeztek be.

Két missed ab után érdemes lenne legalább a hormonokat, a véralvadást nézni.

Ne keseredj el!

2016. nov. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A fájdalmam szerencsére nem erős, csak olyan mintha lüktetne közben enyhén nyilal, olyan furcsa érzés. Hormon vizsgálataim már voltak ugyanis a mensim nem rendszeres de amit nem találtak rendben a hormonommal rendbe helyrehozták gyogyszerrel. Véremmel állitolag minden rendben van mert a terhesség alatt kétszer voltam vérvételen és azt mondták hogy jobb is mint kéne. Ezért nem tudom hogy mi lehet a probléma. 7 hetesen állapitották meg a terhességet ott annyit mondtak, hogy szivműködés látható mondták hogy 12 hetes uh-ra menjek majd, amikor eljött a 12. hét olyan örömmel mentem a dokihoz hogy végre mondjanak róla valamit, erre azt mondták hogy életjelenséget nem mutató és hogy 8 hetesnek felel meg.
2016. nov. 2. 15:13
 10/19 anonim ***** válasza:

Sajnalom ami Veled tortent. Abszolut egyutterzek. Nekem 3hete volt missed abom (9hetes terhesseg-7hetes fejlettseggel-beindult a veteles magatol-muszeresen fejeztek be.

Nem lehet,hogy a petefeszked erzed? Peteeres? En a mehenkivulim ota(mert az elso nekem az volt) durvan megerzem a peteeresem..eros mensi fajdalom intenzitasu maga a tuszorepedes csak mashogy faj es mashol, elotte pedig csak szurkal a petefeszkem.(elvaltozast nem talaltak).

Kitartast!Leszel meg Anyuka. Nem adhatjuk fel!Mielobbi problemamentes terhesseget!

2016. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!