Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » El lehet vetelni attol ha...

Kittyke777 kérdése:

El lehet vetelni attol ha nagyon megfazok?

Figyelt kérdés
2 honapja volt egy spontan vetelesem es nemreg mondta egy ismerosom hogy lehetett attol is, hogy egy hettel a veteles elott nagyon megfaztam, satoros eskuvon voltunk, es estere nagyon hideg lett, akkor en nem ereztem hogy faznek mivel volt egy hosugarzo es en elotte ultem szinte vegig, itthon meg forro vizbe tettem a labaim, es nem ereztem abszolut semmit. Lehetseges lenne, hogy emiatt veteltem el? A szovettan es minden egyeb vizsgalati eredmenyem rende van, sehol semmi gubancot nem lattak....

2016. nov. 7. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy hogy megfáztál vagy felfáztál?
2016. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hosszan elhúzódó, nem kezelt FELfázástól (azaz húgyúti és/vagy hüvelyi fertőzés) lehet elvetélni. MEGfázástól (nátha) nagyon nem valószínű.
2016. nov. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem már írták, sima megfázástól (köhögés, nátha stb.) nem vetélhettél el.

Esetleg ha húgyúti kezeletlen fertőzésed volt ami hosszan tartó attól igen, de azt meg nyilván észrevetted volna.

2016. nov. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem natha volt, se nem felfazas, voltam anno felfazva es tudom milyen de ez nem az volt, csak egyszeruen megfaztam, ahogy irtam, vagyis inkabb atfaztam a hideg miatt...kb 13-16 fok korul lehetett a satorban, rettento hideg volt, ahhoz az oltoethez.... de nem hultem meg sem semmilyen egyeb tunetem nem jelentkezett.
2016. nov. 8. 21:07
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ettől mégis hogy vetélhettél volna el? Biztos hogy nem amiatt volt. ENnyivel már kihalt volna az emberiség.
2016. nov. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak azert gondoltam, mert egy ismerosom 8 hetesen ugy vetelt el hogy napkozben az erdon voltak gombaszni es o is nagyon megfazott, tetotol talpig es aznap este el is vetelt es o azt mondta nekem h lehetett a megfazastol nekem is , csak mivel en 12 hetes voltam nem aznap veteltem el mert mar nagyobb volt a magzat....ezert gondoltam, de ha szerintetek nem ettol volt az nagyon jo, mert folyton az jart a fejembe hogy az en hibam :(
2016. nov. 10. 20:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az az ismerősöd valószínű akkor is elvetélt volna ha nem az erdőn mászkál hanem egész nap filmet néz a meleg szobában.
2016. nov. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ettől nemhiszem.a tested melegen tartja. Nekem sima náthától halt meg 14 hetesen, torokfájás, orrfolyás volt se láz se hőem. Anyai véren keresztül a vírus sajnos megtámadta :-(
2016. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha csak simán hidegben voltál, akkor 1000%, hogy nincs összefüggés.

Ha konkrétan beteg lettél, az okozhat vetélést, akár maga a vírus, akár az általa okozott láz.

2016. nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az anya immunrendszere vedi a magzatot influenz es mas felsoleguti virust nem enged at a lepeny.

A legtobb nemi baj es bakterium fertozes nemi uton es gbs vetelest koraszulest okozhat pl a holyaggyulladas bakteriuma is.

Eletkeptelen genetikailag beteg magzat az elso 14 hetben spontan tavozik ha az anya teste eros es egeszseges

Extrem magas laz 40 koruli okozhat vetelest ill kemeny komoly talyogok a torok fogak kozott ill a szaj egyik sztreptococcus bakteriuma is de ez ritka.

Megfazas nem

2016. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!