Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mennyibe kerül egy missed ab...

Mennyibe kerül egy missed ab műtét? Budapesten, kórházban?

Figyelt kérdés

2016. nov. 16. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenes...nekem legalábbis nem kellett semmit fizetni, amikor 10 hetesen kiderült, hogy elhalt a terhesség.
2016. nov. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
tudtommal ingyenes a missed ab, a "sima" abortusz fizetős
2016. nov. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen ingyenes!
2016. nov. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
59%
A kérdező nem hálapénzre gondol véletlenül? Nem tudom, mennyit illik adni, de én 10-20eFt-nál többet semmiképp nem adnék. Ha adnék egyáltalán. Ha nem magánrendelésre járnék, hanem a kórházban fogadna mindig ugyanaz a doki, és rendes lenne, akkor adnék neki hálapénzt. Ha magánrendelésre járok, ott úgyis megkapja a jussát. Ha pedig nincs semmiféle választott doki, akkor valószínűleg nem lesz alkalom odaadni neki a pénzt.
2016. nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nem abortuszra gondoltam hanem missed ab-ra sajnos.

Köszönöm

2016. nov. 16. 10:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sürgősségi volt, úgyhogy az éppen ügyeletes végezte el a műtétet. Maga a beavatkozás tb támogatott, ingyenes annak, akinek van jogviszonya. Bár nagyon meg voltam vele elégedve (a műtét előtt részletesen tájékoztatott, a műtét után is bejött, és elmondta, minden rendben ment, és ellátott tanácsokkal), nem tudtam neki hálapénzt sem adni. Ugyanis a kontroll vizsgálatra az ambulanciára kellett mennem, az orvos pedig nem adott nekem elérhetőséget, hogy meg tudjam keresni.
2016. nov. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
9 hetes missed ab-beindult a vetélés- műszeresen fejezték be ügyeleten. Abszolút nem várta a dokinő a pénzt, de kapott egy 10-est.
2016. nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

Ne alazzd se magad se az orvost halapenzel

Ha jo volt az apolas vigyel vagy kuldess az osztalyra gyumolcsot vagy csokit sutit az apolonoknek.

2016. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél nem a saját dokim csinálta, ott nem adtam semmit. Sajna volt második is, ott fogadott orvosom volt 20e Ft-ot adtam.
2016. nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!