Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab előtt csinálnak...

Missed ab előtt csinálnak újabb ultrahang vizsgálatot, vagy ha nem, én kérhetem? Úgy tudom, két orvosi vélemény szükséges a műtéthez, ez nekem megvan, de szeretném, ha még egyszer megnéznének majd. Pénteken vizsgáltak, hétfőre írtak fel műtétre.

Figyelt kérdés

A történetemhez hozzátartozik, hogy két hete csak 15 mm-es petezsákot látott az orvos (amit már akkor nagynak gondoltam), babát illetve szívhangot nem, 5 hetes terhességet állapított meg. Tegnap aztán látott már babát a petezsákban, hármat is! 18-17-15-ös crl értékekkel, szívhang egyiknél sem volt. Azonnal beküldött a kórházba, ott is megnézték, 18-16-11 crl értékeket mért ott a másik orvos, de szívhang ott sem volt :(

Eleve maga a tény, hogy hármasikrek lennének, sokkolt, az meg még jobban, hogy egyik sem él :( Nem vagyok naív, szóval nem reménykedem, a pozitív teszt óta volt egy rossz érzésem, nem is voltam túl jól az elmúlt hetekben, néha fájdogált a hasam, de nyugodtabban feküdnék a műtőasztalra, ha még egyszer megnéznének :(



2016. nov. 19. 12:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat és az érdeklődést!

Sajnos mindenképpen műtét lett a vége, de csináltak még egy uh-t, bár kérnem kellett, igaz szó nélkül megcsinálták. Alapos volt a doktornő, aki megnézett, hasi és hüvely uh-t is csinált, de alig találta meg őket. Kisebb értékeket is mért, és annak ellenére, hogy a pénteki uh-okon számomra is teljesen felismerhető volt mind a három magzat, a tegnapin azonban már az elmosódott foltokban én nem láttam őket. Az orvos szerint már talán el is kezdtek felszívódni :(

Úgyhogy nyugodt szívvel feküdtem be a kórházba, ha szabad ilyet mondani, legalábbis biztos voltam már benne, hogy más megoldás nincs :(

És minden lelki és fizikai fájdalom ellenére azt kell mondjam, végeredményben az egész procedúra egy "kellemes" élményként maradt meg, köszönhetően a kórházi dolgozóknak (nővérek, ápolók és orvosok egyaránt), akik egytől egyig hihetetlenül kedvesek és figyelmesek voltak, pedig egy fillért sem kaptak tőlünk! (Fejér Megyei Szent György Kórház)

2016. nov. 22. 10:53
 12/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, és őszinte részvétem - ha lehet ilyet írni- 😞

Sok erőt nektek!

2016. nov. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sajnalom Kerdezo!


Jobbulast kivanok testileg, de foleg lelkileg.

2016. nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!