Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mi lehet a baj? Elvetelhettem?...

Mi lehet a baj? Elvetelhettem? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Elozo honapban megvolt a menstruaciom, de csak 4 napig tartott, altalaban 6-ig szokott. Itt nem gyanakodtam semmire, hisz tudtam, hogy nem muszaj mindig ugyan olyan hosszusagunak lennie. De mikor elmult, ra egy hetre elkezdett fajni a mellem, es nagyon sok folyasom lett. Na ez ra egy hetre el is mult, aztan a kovetkezo menszim nem ugy jott meg, ahogy jonnie kellett volna. Pontos napon jott, de viszon csak ilyen barna valami..ez 2-3 napig tartott, aztan elkezdtem rendesen verezni 3 napig es utana megin 1 nap barnazas. Es ez is ugy, hogy egyszer volt, hol nem volt..par orara elmult, aztan megint..vegig ugyan ugy gorcsoltem, mint menszinel szoktam. Mar elmult 1 hete, nem barnazok es nem is verzek, de viszont rengeteg vizes folyasom lett, olyan erzesem van, mint ha bepiselnek. Es meg mindjg gorcsolok. SOS!!!! Mi lehet ez???

2016. nov. 20. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Hát nem hiszem, hogy itt valaki is nőgyógyász és amúgy is nőgyógyásznak is kell vizsgálatot végeznie, hogy tujon bármit is mondani. az én tanácsom az, hogy csinálj egy terhes tesztet és az eredménytől függetlenül menj el orvoshoz, mert ha terhes vagy azért ha nem akkro meg hormonprobléma is lehet, de az is lehet hogy semmi probléma csak most ilyenje van a szervezetednek.
2016. nov. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Elmennék a helyedben nőgyógyászhoz.
2016. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el nőgyógyászhoz,mivel itt nem hiszem hogy sok szakértő van és egyébként sem hiszem hogy ezt láthatatlanban meg lehet mondani

Remélem minden rendben lesz!;)

2016. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!