Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Tudtok pozitív történeteket...

Tudtok pozitív történeteket írni, amiből erőt meríthetnék?

Figyelt kérdés
10 hetesen halt el a terhességem és missed ab lett a vége. Addig jól fejlődött. Folyton magamban keresem a hibát. Nem tudom azt elfogadni, hogy nem lett volna egészséges, hiszen ezt senki sem tudhatja biztosan. Mindig arra gondolok, hogy velem volt a baj mivel addig jól fejlődött. Ha beteg lett volna, akkor nem is fejlődött volna rendesen. Állandóan ilyen gondolatok kínoznak és ebbe beleőrülök.
2016. nov. 22. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Két missed abon vagyunk túl. 8-10 hetesen progeszteronhiány miatt a leggyakoribb az elhalás. Te nem tehetsz róla.

Viszont tehetsz ellene! Kérj hormonvizsgálatot, hogy kiderüljön!


Most 25 hetes terhes vagyok, az első 12. hétig kaptam Utrogestant, most minden rendben van, épp vidáman rugdossa a hólyagom, hátha bepisilek.

2016. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
50-50 vagy szelektalt a termeszet es nem lett volna egeszseges, vagy nalad van baj (amirol nem tehetsz valoszinuleg) milliokkal tortenik meg ez sajnos. De fel a fejjel, szedj sok vitamint. Vizsgaltasd ki magad es tovabb, tovabb. Persze gyaszold el az angyalkàtokat :( sajnàlom
2016. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Két éve volt egy missed ab-om,8. Héten nem volt szívhang. Folyamatosan próbálkoztunk, aztán tavaly decemberben pozitívat teszteltem. Aztán szilveszterkor sajnos elkeztem vérezni, elment, elvetéltem. Februárban pozitívat teszteltem.

Most itt fekszik mellettem az 5 hetes pici, gyönyörű, makk egészséges kislányom.

Nagyon sok nehézség árán de végül itt van.

Kitartás, egyszer minden jóra fordul!!!!

2016. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámnak 3 volt (vetélés, illetve missed ab) mielőtt én és a hugom megszülettünk. Soha nem marcangolta magát, hanem előre nézett és próbálkoztak tovább. Nagyon erős asszony és szuper anya...igazi példa nekünk. Bár már korábban tudtam, hogy a születésemet megelőzte némi küzdelem, amikor nálunk került szóba a gyerekvállalás, újra beszélgettünk ezekről a dolgokról. Amikor belevágtunk a babaprojektbe tudtam, hogy a baj is benne van a pakliban...sajnos az első próbálkozás nekünk sem sikerült, missed ab lett a vége. Sikerült gyorsan túllépni rajta és gyorsan próbálkoztunk újra. Szerencsére hamar várandós lettem megint...azóta 4 éves a lányom és most fektettem le a 2 hónapos fiamat.

Szóval fel a fejjel, kitartást és nagyon nagy "kalappal" az újabb próbálkozáshoz! :-)

2016. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenekre gondoltam. Hihetetlen erőt tudnak adni a szavaitok! Köszönöm !!!
2016. nov. 23. 08:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt missed ab, 8 hetesen.

Megdöbbentem, hogyan történhetett mindez. Rengeteget olvastam utána, akkor kezdtem el itt is sorstársakat keresni. Kiderült, sajnos nagyon sokan vagyunk!

En nem vizsgáltattam ki magam, és hormonpótlást sem kaptam a következő terhesség alatt. A természetes módszerek híve vagyok, palástű teát ittam ovutol a terhesség első trimesztere végéig.

Most 25 hetes, és minden rendben van velünk. A műtét utáni harmadik hónapban fogant.

Te nem vagy hibás semmiképp! Ezt gyorsan felejtsd el! Legközelebb nem lesz semmi baj!

Ha megnyugtat, nézess hormonokat, pajzsmirigy értékeket, veralvadasi értékeket. Így megelozheted, ami megelőzhető. A többi a természet vagy Isten dolga.

2016. nov. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!