Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után meddig tart a...

Vetélés után meddig tart a vérzés? Múlthét péntek éjszaka vetéltem el.5 hetes voltam. Még mindig vérzek

Figyelt kérdés
2016. nov. 29. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem mint egy normàlis vérzés,addig tartott.6-7 nap
2016. nov. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha egy hétnél tovább vérzel, menj orvoshoz, hogy megnézze, kiürült -e minden a méhedből.

Sajnálom, ami történt.

2016. nov. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.én is sajnálom.. :(

Akkor ez meg normális hogy vérzek?

2016. nov. 29. 19:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem max 2 hetet mondott, de az már látszik hogy múlik-e. Ha pár napon belül nem látod hogy egyre kevesebb a vér és kezd barnássá válni akkor mindenképp keresd fel a dokit.
2016. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én most vetéltem el,2 pozitiv teszt után.Nekem az első 3 napon dőlt belőllem,mint még soha.És a5 nap semmi.Holnap doki,kitisztzltam e rendesen,ha nem kaparás vár rám :(
2016. nov. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó! :( sajnálom..nekem is két pozitiv tesztem volt..

Nekem nem ugy látszik mintha elfele múlna a vérzés...sőt elég sok van.élénk piros..semmi barnázás.

2016. nov. 30. 09:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

En a veteles masnapjan voltam uh-n es 10 nap mulva kellett menni megint. Akkor meg vereztem, de mar csak pecseteles volt. Kb egy hetig volt mensi jellegu, de erezhetoen csokkent, tulajdonkepoen csak 2-3 napig volt eros. En tobb mint 8 hetes terhes voltam akkor, de az embrio csak 6 hetes meretig nott.

Ha ugy erzed nem csokken a verzes, akkor nezesd meg.

2016. nov. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi tortent? Elmult a verzes vagy kellett eu kuret?
2016. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm az érdeklődést!

voltam vissza orvoshoz és minden rendben van,kiürültem,nem kellett beavatkozni...2 hétig tartott.ma már inkább csak barnázok egy kicsiket..

2016. dec. 12. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!