Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után mennyivel van...

Vetélés után mennyivel van peteérés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Korai vetélésem volt (még Uh sem mutatta ki,viszont Pisi és vér igen). Mindez 3hete. A doki nem mondta, hogy várni kellene. Vetélés után mennyivel van peteérés? Lehetséges, hogy két vagy három hétre rá van? És mennyi esélye van így az újbóli terhességnek?
2017. febr. 9. 20:47
 1/6 Ági83 ***** válasza:
Nekem is most volt vetélésem két hete,kérdeztem mennyit kell várni,de azt mondta sima vetélésnél ami 8 dik hét alatt van nem kell várni semennyit. A 14 napon vagyok,de még nem volt ovum,igaz nekem később volt azelőtt is!
2017. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos tobb vetelesem volt, 5-12. het kozott es volt ami mutettel lett befejezve, volt, a tobbinel elveteltem magamtol.

Mindegyik utan 2-3 hettel volt peteeresem, az elso mensi is jott 4-5 heten belul a veteles utan, szoval csak picivel voltak hosszabb ciklusaim olyankor, mint normal esetben.

De nekem mindegyik utan mondtak, hogy az elso mensit varjuk meg, addig ne essek teherbe ismet lehetoseg szerint.

Azert is lattam ennek ertelmet, mert a verzes hiaba mult el masfel, max ket hettel a vetelesek utan, nekem az elso mensiig gyakran volt pecsetelo verzesem, ha pl megeroltettem magam kicsit, vagy tobbet mozogtam, pedig amugy aoha nincs ilyen kozti verzesem egy normal ciklusban. Nem hiszem, hogy a mehnyalkahartyam mar "tokeletes" lett volna akkor.

2017. febr. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Első, én megérzem a pé-m, ezért volt a kérdés, higy lehet e már ilyenkor

2017. febr. 12. 08:08
 4/6 anonim ***** válasza:
milett azota kerdezo ?
2017. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor sajna Megjött, de talán add most sikerült ;)
2017. márc. 12. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:
sok sikert , most lassam nekem is megjon vagy mi lesz :)
2017. márc. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!