Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ismerkedem egy lánnyal a...

Ismerkedem egy lánnyal a neten.. Minden szép minden jó (volt addig a pillanatig amig) egyszer csak ennyit mondott: belölem rugdostak már ki gyereket. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Remélem jó kategória, mert miután levegőt kaptam... rákérdeztem mi hogy miért. Azt mondja az exe volt mert még nem akart gyereket. Na azt nem értem hogy lehet rugdosni(többes számban egy nö hasát). Pasi vagyok de .... akkor is hogy hagyja. Hazudna? Miért nem védi egy nö magát és a gyerekét. Aki így járt milyen eséllyel szülhet egyszer. Rossz példa volt egy lovunk romáktól vettük "nem kapott csikót" mert romák befedeztették de aztán elverték a csikót. Minden érdekel aki tud ezzel kapcsolatban írni. Hogy hagyja ezt valaki? Hazudik a lány? Ha igaz mi lesz utána?

#vetélés #gyerekvállalás #eröszakos vetélés
2017. febr. 24. 17:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy szófordulat,valószínű nem kirúgdosták a gyereket belöle,hanem péppé verték,ellökték stb.

Az is valószínű ,hogy komoly lelkisérülést szenvedett emiatt!

Hogy hagyhatja? Hát lehet áldozat típus,függőségben tartották bármi előfordulhat,de ezt csak tőle fogod megtudni!

Mi csak találgathatunk!

2017. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írta, hogy hagyta.

Mondjuk egy átlagos, pici nő nem ellenfél egy magas, testes férfinak.

Én nem vagyok törékeny alkat, jó erőben is vagyok. A férjem sem egy két méteres állat, de azért látszik, hogy fizikai munkát végez. Ha játékból bírkózunk, néha eszembe jut, hogy állati könnyen el tudna verni, még jó, hogy nem olyan típus. :(


Azt nem lehet tudni, hogy ez után lehet-e gyereke. Ahhoz azért nagyon meg kell verni, hogy elvetéljen. De ahhoz is idő kell, hogy újra gyereket akarjon.


Inkább azt próbáld meg kideríteni, hogy milyen körülmények között él, mik a tervei, stb. Sajnos ez az esemény elég sokat sejtet arról, hogy milyen balhés közegben élhet.

Egy ilyet nem tudok úgy elképzelni, hogy nem volt előzmény. A legtöbb nő messziről kerüli azt a fajtát, aki ilyenre képes.

Ez a nő tipikus áldozat típus lehet, alkesz, agresszív szülőkkel, mélyszegénységben.

2017. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kedves 2es és mindenki. Állítólag intézetben nőtt fel, ennek hátulütője a barátnő mánia, de hagyjuk. De mire kiderült addigra már megkedveltem, gáz nem gáz de egy példa ez is arra aki nem családban nőtt fel másképp gondolkodik mint aki családban. Lehetne ragozni miért nem került ki nevelőszülőkhöz miért kapaszkodik minden beteg pasiba...Próbát megérne a lány, eddig a mondatig nem is gondolkodtam,hogy baj van vele.
2017. febr. 24. 17:48
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Ebből még egyáltalán nem lehet arra következtetni, hogy baj lenne a lánnyal. Talán ő tehetne róla, hogy megverték?

Exem egyszer azt mondta: Ha terhes vagy, kinyomom belőled, mint a fogkrémet. Néztem is jó nagyot, mert komolyan gondolta, és búcsút vettem tőle. Nem voltam terhes.


Egy esélyt megérdemeltek, ha tetszik neked, de a történtek miatt biztosan sérült lelkileg is, valószínűleg több türelem kell hozzá.

2017. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3as Remélem nem sértelek meg, de amit te írtál meg amit a lány is. Nem egy világban élünk.....ismeretségi körömben több leányanya van 1 esetben azért dobták a lányt mert terhes lett (milliomos pasi de az se mert ilyet mondani). Most azért ilyet elég alja pasik csinálnak, hogy kiverik a gyereket egy nőből és nem tűnik fel valakinek hogy ilyen pasival van ?
2017. febr. 24. 21:21
 6/15 anonim ***** válasza:

Én még csak alacsony se vagyok, de biztos vagyok benne, hogy semmi esélyem nem lenne egy férfi erejével szemben. Szóval részemről szégyen a futás..., de nem tudhatod, a lánynak lett-e volna lehetősége egyszerűen elfutni. A többes számon nem akadnék fenn, szerintem nincs nagyobb jelentősége, mint hogy hétvégén levágták a hajam/kihúzták a fogam (a fodrász, a fogorvos, és csak egyedül voltak).

Hogy lehet-e gyereke - ezt senki sem tudja megmondani, olyan is van, hogy egész életében hímes tojásként kezeltek valakit, mégsem lehet neki, van, akit meg 4-szer kapartak és 5-ödször is elveteti. És... azért nálatok ez még nagyon messze van, felesleges ezen kattogni. Még az sem biztos, hogy egyáltalán összejöttök. És ha összejöttetek, akkor se biztos, hogy együtt maradtok. Felesleges a családalapításon agyalni ebben a fázisban. Nyilván ha olyan viszonyba kerültök, el fogja mondani, mi történt vele, és időben megtudsz mindent.

2017. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hogy hagyhatja magat? Gondolj bele akiket megeröszakolnak...azoknak sincs eselyuk.... akkor miröl beszelunk????
2017. febr. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Megerőszakolást el tudom képzelni..hogy történik. De nekem ez a szituáció. Megmondja a làny terhes vagyok,pasi mondja nem kell a gyerek. Akkor napokig győzködheti a lányt,hogy abortusz. Vagy elzavarja terhesen a...ba menj oda a gyerekeddel ahovà akarsz. Szerintem van sok lehetősség. Tegyük fel szakìtanak. Sok làny talált màr gyerekkel pasit. Legjobb ha a gyerek az uj pasit ismeri meg kiskorától apjànak. Bàr joga a nőnek a gyerek tartás kikövetelése,de ha jól tudom le lehetvmondani róla ,làthatás megvonás fejében.

Visszatérve: Làny bevallja,hogy terhes pasi egyből üt? Vagy elmegy meginni valamit aztán hazajön...két pofonnal földre viszi ,làny az arcàt védi erre hason rugja? Belegondolni is szörnyű.

2017. febr. 25. 09:44
 9/15 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, megverték ez a lényeg. A baba meg nem maradt meg. Vannak beteg állatok...na meg ha naív, vagy csak ragaszkodó a csaj, akkor nem veszi vagy nem akarja észrevenni h baj van a pasival.

Egyébként NEM lehet lemondani a gyerekrōl, csak ha más örökbe fogadja(hàzastársi örökbefogadás)!!!!

2017. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor butasàgot ìrtam.Exemnek volt egy kislánya 3hónapos múlt amikor elment az apja. Havi 5000 igen 5000ft volt megállapìtva azt sem fizette, exem nem is bànta mert igy nem is làthatta a gyereket....vagy valami ilyesmit mondott.
2017. febr. 25. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!