Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mondta ezt egy srác...

Miért mondta ezt egy srác akivel ismerkedem? "ha más pasikkal is ismerkedsz akkor én azt úgy fogom fel mintha engem nem vennél komolyan és szép lassan megölsz engem :S "

Figyelt kérdés
2014. okt. 29. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Kicsit túldimenzionálja a dolgokat...:):)
2014. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Ez csak azt bizonyítja, hogy egy féltékenykedő önemésztő barom már most, ha a magáévá tesz, egy lépést nem tehetsz majd nélküle. Undorítóak az ilyenek.
2014. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

igaza van,bár nyálas túlzás,szokásos sírós duma.


én simán röhögve hagynálak ott,akivel ismerkedek,az ajándéknak tekintse az élettől,nem tudom mit képzelnek az ilyenek.

2014. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyálas hanem nagyon pesszimista.
2014. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Érzelmi zsarolás kiscsoportos szinten, én ezerszer jobban tudom csinálni. Bűntudatot akar kelteni benned, ne hagyd, mondjuk, ha egy olyan, mint én pécézne ki, akkor nem lenne menekvés, ripityára törném a lelked kevesebb, mint 100 szóval. egy szakmai jó tanács: kerüld a srácot, ha esélyt adsz neki, akkor egy újabb "ént" teremtesz, az pedig nem jó.
2014. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
féltékeny.
2014. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Először csak bűntudatot akar kelteni benned. Majd ha látja, hogy vele maradsz szépen lassan elveszi az önbizalmad is.

Ismerek egy-két ilyen "férfit"...menekülj amíg lehet.

2014. okt. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Én pontosan ilyen helyzetben voltam 1 évvel ezelőtt. Mivel én megadom azt a-szerintem-minimális tiszteletet a másiknak, hogy ha ismerkedem, akkor vele ismerkedem és rá figyelek, mert ő érdekel. Nem pedig rajta kívül 10 másikkal. Ez olyan érzést kelt a férfiben, hogy ő egy tárgy, akin kívül van 10 másik és bármikor pótolható. Nem kellett túl sok találkozás (szám szerint 7), hogy elköszönjek a hölgyeménytől. Hiába hívott volna még ide-oda, lóf.szt, velem nem játszadozik egy liba sem. Szerintem aki ezt nem képes felfogni, és az ismerkedés legelején nem adja meg ezt az alapvető tiszteletet, az mehet Isten hírével, nem fog hiányozni. 24/F
2014. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
ahogy mondod, utolsó! ha ismerkedünk valakivel, akkor szerintem vele kell foglalkozni, nem másokkal. egy lány csinált velem ugyanígy, hogy ismerkedtünk, de ő azért eljárogatott más pasikkal, smárolt velük, stb. szerintem ez nem oké! én is, ha ismerkedem egy lánnyal, nem beszélek más lányokkal (úgy).. :P
2014. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ó de aranyos zabáljam meg.
2014. nov. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!