Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Egy lánnyal...

Mit tegyek? Egy lánnyal ismerkedem, akinek eléggé bejövök, de én nem tudok nyitni felé, mert túl szép hozzám.

Figyelt kérdés
Szóval ő gyönyörű, én meg nem igazán nézek ki jól. :D Te lalálkozni akar meg minden, persze látott rólam már képeket. De én nem merek vele találkozni, sosem voltam még szemtől szembe iylen szép lánnyal. Meg asztán ha ösze is jönne, szégyelném magam az ágyban, a strandon meg ilyesmi. Pedig tényleg nagyon aranyos, gyönyörű lány, és még ő kérte el a számom. Fogynék, meg kigyurnám magam, de azt mondta neki nem ez számít, de én meg így nem tudnék vele lenni. Hogyan tovább??

2015. ápr. 24. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kösd fel magad.
2015. ápr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azért félsz,meert még nem volt kapcsolatod,elötte és te hány éves vagy? és ö hány éves?ha volt is barát nöd akkor ök nem voltak szépek, vagy mi akkor minek kellet volna neked ök is,
2015. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

19 vagyok, ő 18

nem volt még soha barátnőm, s álmomban sem mertem volna gondolni, hogy pont egy ilyen lány akar tőlem valamit...

2015. ápr. 24. 15:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés? Apád gazdag,esetleg ő tudja?

ui: Fütyi vagy öcsém!

2015. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!