Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ismerkedem egy lánnyal a...

Ismerkedem egy lánnyal a neten.. Minden szép minden jó (volt addig a pillanatig amig) egyszer csak ennyit mondott: belölem rugdostak már ki gyereket. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Remélem jó kategória, mert miután levegőt kaptam... rákérdeztem mi hogy miért. Azt mondja az exe volt mert még nem akart gyereket. Na azt nem értem hogy lehet rugdosni(többes számban egy nö hasát). Pasi vagyok de .... akkor is hogy hagyja. Hazudna? Miért nem védi egy nö magát és a gyerekét. Aki így járt milyen eséllyel szülhet egyszer. Rossz példa volt egy lovunk romáktól vettük "nem kapott csikót" mert romák befedeztették de aztán elverték a csikót. Minden érdekel aki tud ezzel kapcsolatban írni. Hogy hagyja ezt valaki? Hazudik a lány? Ha igaz mi lesz utána?

#vetélés #gyerekvállalás #eröszakos vetélés
2017. febr. 24. 17:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%

"Miért nem védi egy nö magát és a gyerekét."


Az megvan, hogy egy nő általában gyengébb, mint egy férfi? Hányok az ilyen netes kommenthuszároktól, akik szájhősködnek, hogy ők hogy szétverték volna a támadót egy ötvenkilós nő helyében. Az se túl hízelgő, hogy a roma ismerőseid lovához hasonlítod a lányt. Inkább szakíts vele, az ő érdekében, és tanulj egy kis emberséget.

2017. febr. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"nem is bànta mert igy nem is làthatta a gyereket..."


Gyerektartás nem fizetéséért nem lehet megvonni a láthatást. Sőt, a nem fizető apa még fel is jelentheti az anyát és az anya bírságot kap.

2017. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha még figyeled a kérdésedre a válaszokat. Remélem, h már összebújva együtt tévéztek:)

Az "intézetben nőtt fel " mondatod.Tudod, akik intézetben nőttek fel, azok utána rendkívül tudnak ragaszkodni. Akárkihez. Bárkihez. Mindenkihez. Mindegy kihez.Csak ne kelljen egyedül lennie. És ebbe belefér az is, h néha megveri.Kodepenciának hívják, és rendkívül gyakori az intézetben felnőttek között, és alacsony önértékeléssel társul.



De remélem, h a lány, akire te rátaláltál, teljesen jól van és boldogok vagytok együtt!

2017. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem védi?

Drága kérdező, én középmagas, erősebb-szívós lány vagyok, de az alacsonyabb páromat sem tudom ellökni, lebirkózni, és ha elunja a játékot, fél másodperc alatt úgy leszorít, hogy moccanni sem tudok.

Volt egy edzőtársam, 150 centi, 50 kiló, ki nem néztem volna belőle, de "támadás" felszólításra kettőt tudtam odébb lépni, a harmadik mozdulatával a földre dobott, a negyedikkel pedig harcképtelenné tett.

Egy férfi mindig erősebb, mint egy nő, innentől kezdve simán megverheti úgy, hogy az elvetéljen.

2017. márc. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem Zsókának hívják? xd
2017. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!