Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt valakinek többször is...

Snoopy27 kérdése:

Volt valakinek többször is vetélése, missed ab-ja? Kiderült az oka?

Figyelt kérdés
Nekem most volt a második elhalt terhességem. Kétségbe vagyok esve, hogy sosem lehet gyerekem...nagyon félek. Most kivizsgálásokra megyünk. de nem tudom mire számítsunk. Tapasztalatok? Volt valakinek sikeres terhessége több vetélés, missed ab után?
2017. márc. 14. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Ugyanebben a cipőben járok😞Én is nagyon el vagyok keseredve...
2017. márc. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy 8 és egy 16 hetes vetélés (elhalás), okát nem tudják. Jelenleg 14 hetes vagyok, az idegein cafatokban, egyelőre ennyittudik mondani.
2017. márc. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hormonsor, PCOS, IR vizsgálat, és TSH. Ezek eltérései gyakran okoznak vetélést. Megfelelő kezelés után nagyobb az esély a sikeres terhességre, egészséges babára. Kitartást kívánok Neked!
2017. márc. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem két korai vetélésem volt, de közben egy kihordott terhességem is, úgyhogy soha nem vizsgálták az okát, nincs is jelentősége. Közölte a dokim, hogy van ilyen és kész. (Aztán volt még egy terhességem, az más miatt szakadt meg, de ott egyértelműen kiderült az ok.)
2017. márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És megkérdezhetem hogy mi volt az oka, ami egyértelműen kiderült?
2017. márc. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy éven belül két elhalt terhességem​ volt, mindkettő a 8-9. héten. Nem derült ki, hogy miért.

Újra teherbe estem nyáron, rögtön írt a doki Utrogestant. Az első 12 hetet végig idegeskedés, de igazán akkor nyugodtam meg jobban, mikor minden nap éreztem mozogni.

Most ott szuszog a kiságyban az egy hónapos kisfiam.

Az állandó gyomorégést nem tekintve probléma mentes terhességem volt.

2017. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!