Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mi lehet az oka, hogy egymas...

Mi lehet az oka, hogy egymas utan 3x megismetlodjon a magzat fejlodesenek megalallasa 8 . hetnel?

Figyelt kérdés
Szemelyes tapaszralok erdekelnenek .akivel meg tortent mit mondott az orvos?milyen vizsgalatokat kellrt csinalnia? Van e esely ,hogy valaha sikerulni fog e ?

2017. márc. 30. 09:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Velünk kétszer történt meg. Minden jel progeszteronhiányra utalt. Harmadik terhességnél a 12. hétig kaptam Utrogestant. Most itt szuszog a mellemen a fiacskám. :)

Ne add fel! A harmadik vetélés után támogatja az állam a kivizsgálást is, teljes hormonsort, genetikai tanácsadást, stb. És kell egy olyan nőgyógyász, aki odafigyel rád, és szakmailag és emberileg is odateszi magát.

2017. márc. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
En is ugyanebben vagyok ...most vagyok 8 hetes megallt a fejlodesbe magyarazatot nem adtak csak hazakuldtek varjam a vetelest ...es ami megjobb hogy nem is biztos elmegy magatol ha nem meg muteni is kell ...nagyon felek nagyon megijesztettek tegnap
2017. márc. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Nagyra nojon a kis draga .Az a helyzet,hogy en a hataron tulrol jarok at magyarba ugyhogy mindent zsebbol kell megoldjak mert ithon jobb ha else kezdem .amugy ez a sarga test hormon hiany nallam is van mondta a doki .na remelem meg 1x nem kell at eljem ezeket es kov sikerul vegig vinni komplikaciok nelkul
2017. márc. 30. 10:58
 4/17 A kérdező kommentje:
2. Ne vard meg annal rosszabb nekem mondta a doki h tuti nem fog fel eledbi igy be kell fejezze muszeresen .ha meg varom a vetrlest az a leg rosszabb variacio .valts dokit
2017. márc. 30. 10:59
 5/17 anonim ***** válasza:
En is hataron tulrol ugyhogy tudom mit jelent anyagilag is de foleg erzelmileg nagyon megvisel es kiboritott nagyon ...sajnos nalunk egy tenyernyi varosba nincs minden utcasarkon nogyogyasz ...:(
2017. márc. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy a legrosszabb variacio ? Mi tortenhet ? Fajdalmas nagyon vagy miert mondod ? Erzem falra maszok az idegessegtol
2017. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

1. beteg baba (ez 3x nem fordulhat elő, ilyen véletlenek nincsenek)

2. progihiány

3. IR vagy pajzsmirigy probléma


Én 3 vetélés után nem tenném ki magam egy újabbnak, csak ha már kiderült, mi volt az oka. Mert biztos van oka, negyedszer se lesz ez másként sajnos.

2017. márc. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki h el indul verzel nagyon aztan 1 surgossegre kerulsz aztan ki tudja ki mit csinal 2 nem jon ki minden ki kell takaritani igyis ugyis . Ugyhogy en ajanlom h a doki vegezze el
2017. márc. 30. 11:11
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyéb genetikai gond is lehet. Leiden mutáció,összeférhetetlenség akár mi.
2017. márc. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy alulmukodesem van arra szedek euthyroxot rh m negativ parom pozitiv de ez nem jelent problemat mivel nincs ellenanyqg termelodes a szervezetemben.
2017. márc. 30. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!