Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mi lehet az oka, hogy egymas...

Mi lehet az oka, hogy egymas utan 3x megismetlodjon a magzat fejlodesenek megalallasa 8 . hetnel?

Figyelt kérdés
Szemelyes tapaszralok erdekelnenek .akivel meg tortent mit mondott az orvos?milyen vizsgalatokat kellrt csinalnia? Van e esely ,hogy valaha sikerulni fog e ?

2017. márc. 30. 09:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 hete volt missed ab műtétem, ne várd meg a vetélést, mert nagyon fáj testileg és lelkileg is és nagy valószínűséggel úgyis küret lesz a vége. Véralvadási gond is lehet, ezt is érdemes megnezetni.
2017. márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kétszer volt missed ab-om; mindkettő 8. hét körül halt el. Semmi jele nem volt, eredmények mind jók voltak; hormonális probléma nem volt a háttérben. Mivel szövettanin szintén nem volt semmi kézzelfogható, én habituális vetélésre gyanakodtam, illetve az életkor miatt gondoltam, hogy nem jön össze. Dokim nem feszegette a témát, mitől lehetett; szerinte genetikai rendellenesség miatt szakadt meg a terhesség és inkább örüljek neki. (azóta más dokim van....) Most 34 hetes terhes vagyok; végig paráztam az első 18-20 hetet (genetikai vizsgálat is volt, magzatvíz mintavétel az anyai életkor miatt) azóta nyugodtabb vagyok. Szerintem feladni nem kell, de ne is görcsölj rajta; lehet, hogy lelki okai vannak: én amikor elfogadtam, hogy nem lesz harmadik gyerek és nem görcsöltem azon minden hónapban, hogy ugye most nem fog megjönni, azonnal teherbe estem. Kitartást és rengeteg lelki erőt kívánok neked !
2017. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Nem gorcsoltem es nem gorcsolok viszont mar erdekelne mi all a hatterhen.amugy mostmar mas dokinal leszek ezek utan .sot ezt is mar o fejezi be es maradok nalla .
2017. márc. 30. 21:31
 14/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom..!!Szívműködés volt? Ha nem, lehet véralvadási gond is. Ez egy kb 15 ezer ft-os teszt. Legalábbis 4 éve annyi volt. Leiden, mthfr, és a 3. betegségre nem emlékszem, amit néznek. Ha ez a gond, akkor extra folsav végig, aspirin protect és/vagy vérhigító. (Ha "csak" hetero akkor vérhigító, ha homo akkor mindkettő.) Én két terhességemnél szúrtam magam.
2017. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem volt szivhang .minden es3tre mikor megyek vissza kontrolba a dokihoz meg kerdem miket kell mrg csinaljak es hatha a kovetkezo mar jo lessz :/
2017. ápr. 3. 10:02
 16/17 A kérdező kommentje:

Bar mar eleg regi a kerdes megis lehet valaki aki haaonlo cipoben jar epp most nezi meg a valaszokat, jelentem azota 2 egeszseges gyerekem szuletett.nem volt tobb veteles viszont az elso elott csinaltattam egy clamidia vizsgalatot ami pozi lett es arra kaptunk kezelest es ra 1 honapra fogant a kislanyom aki makk egeszseges (mindezek mellett a tokeletes hematologiai vizsgalatok mellett verhigitot is kaptam a terhessegem elejetol a vegeig). Masodik babanal szoba se johetett h verhigito nelkul vigyuk vegig de a biztonsag kedveert mielott terhes lettem vele is elotte csinaltattam egy ujabb clamidiat az mar negativ lett.emelett pajzsmirigy gyogyszert is kaptam. Osszesegeben nem tudom mi okozta azt a 3 vetelest, valoszinu mar sose derul ki de a lenyeg h a vege jo lett es van 2 gyonyoru gyermekunk🥰.

Ha olvasod ezt es a nehez idoszakban vagy kivanok minden jot ,erot es nagyon sok kitartast,tudom min mesz keresztul,nem konnyu.

2023. jún. 23. 14:59
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az utolsó mondatodat ismeretlenül is köszönöm, két vetélés után most 9 hetes vagyok és nagyon nehéz bízni. Köszönjük, hogy leírtad a történeted, reményt ad! Minden jót nektek! :)

2023. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!