Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vett be valaki abortusz...

Vett be valaki abortusz tablettat?

Figyelt kérdés
Leallt az embrio fejlodese sajnos..az orvos abortusz tablettat ajanlott ....aki vett mar be hogy tortenik a veteles ? Mennyire fajdalmas ? Mennyire eros a verzes?
2017. ápr. 2. 07:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Soha ne kelljen atelnetek ezt amit en lassan 10 eve ....kedves fel eve probalkozok
2017. ápr. 2. 10:46
 12/21 anonim ***** válasza:
82%
Hiaba sirankozol meg a blablabla. Ahogy a tobbiek is irtak magyarorszagon Nincs! Kulfoldon van csak. Ausztria,München,Németország,Anglia Bécs stb. En sem magyarorszagon elek,es a hugom vett mar be ab.tabit. 700euro volt egy db. Azaz kb.210ezer ftnak megfelelo euro. Nem olcso. Horrorisztikus vetelest,boseges verzest,kinzo szunni nem akaro gorcsoket okozott a hugomnak. Mutetes befejezes volt szukseges mert a poronty mar tul nagy volt,10hetes,es nem tisztult ki rendesen. Tok folosleges volt ennyi penzt kidobni szinte a semmire. Ez van. Inkabb menj mutetre.
2017. ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%
igen, és az orvosnak ne hazudozz
2017. ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%

Eddig talán ketten írták, hogy vettek be ilyet ( nem Mo.), de az egyiket így is műteni kellett, szal finom szólva nem garantált.

Egyébként érdekrs ajánlás az orvos részéről. Ha valóban elhalt a baba, kötve hiszem, hogy ez a nagyon durva cucc lesz a barátibb megoldás.

2017. ápr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%
Abortusz tablettánál is nagy az esély a műtéti befejezésre, ráadásul napokig pokoli görcseid lesznek, olyan mint egy iszonyat erős menstruáció, állandó gyengeséggel és hányással kísérve. Ráadásul kórházban kell feküdnöd míg ki nm tisztulsz vagy át nem kaparnak után. Majdnem mindig kaparnak, hogy biztosak legyenek a dolgukban, mivel anélkül nem tudják száz százalékig megmondani, hogy maradt-e bent szövet, amibe belehalhatsz.
2017. ápr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
72%
Ismerősöm Németországban él,ott van lehetőség,és ő vett be.Borzasztó fájdalmai voltam,ő azt mondta 100szor inkább egy műtét.Másik ismerősöm magzata elhalt,őt szintén tablettásan tisztították ki (Svéd o-ban) ő is azt mondta rosszabb volt mint a szülés...
2017. ápr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
95%
szia, nekem nem reg volt egy vetelesem , en is abortusz tablettat vettem be , az orvos azt ajanlotta , nekem enyhe gorcsom volt , es vereztem mint mensikor , de fajdalmat nem ereztem , tavozott magatol!! viszont ez szervezet fuggo , mert hallottam ojant akinek nagyon fajt !
2017. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
49%

Nekem Becsben volt abortuszom,a tabletta kb 560 e volt, de gondolom neked ingyen lenne ha a magzat halott.

Nekem nem volt annyira rossz, kb ugy fajt a hasam mint amikor eloszor megjon, h meg a combjaid is zsibbadnak, de adnak fajdalomcsillapitot is es ugy ki lehet birni.

Nagyon vereztem, vegyel legalabb egy doboz nagymeretu betetet, es keszulj fel h kb 2-3 napig otthon kell h marad szoval legyen kajad meg filmek, de igazabol annyira nem volt veszes, tehat baszolut ki lehet birni, szerintem nem kell felned ettol!Szoritok neked es sajnalom!!

2017. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
94%
utolso vagyok, meg annyi, hogy nekem kb a 4-6. het utan tortent, szoval nagyon minimalisan volt kifejlodve az embrio....
2017. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt találtam, bár már lehet olvastad:


[link]

2017. ápr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!