Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortusz! Ha szedem a fogamzás...

Abortusz! Ha szedem a fogamzásgátló tablettát akkor is teljes árat kell fizetni? 17/L

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű, de mivel kiskorú vagy, kérhetne anyukád támogatást az önkormányzattól vagy a Tb-től.
2010. dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Miért hogyan akarod bebizonyítani, hogy te normálisan szedted és nem a te hibád??? Nyilván ki kell fizetni.
2010. dec. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, teljes árat, de azt se felejtsd el, hogy a szüleid beleegyezése kell hozzá, hogy egyáltalán elvégezhessék az abortuszt.

Csak a 100% biztosnak számító védekezés melletti teherbeesésnél ingyenes a terhességmegszakítás. Ilyen a spirál és a művi meddővététel

2010. dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

12:03


kösz, de nem hinném hogy támadóan kéne válaszolni!

és csak úgy hallottam hogy van ilyen azért kérdeztem.

2010. dec. 27. 12:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyik szülő beleegyezése elég hozzá, barátnőm 14 évesen esett teherbe, nem akarta, hogy az anyja megtudja, így az anyja írta csak alá a papírokat.
2010. dec. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha belegondosz, kérdező, igen necces lenne bebizonyítanod, hogy te rendesen szedted.

Az, hogy felírta a nőgyógyászod, az még ahhoz is kevés bizonyíték, hogy te azt ki is váltottad.

Így látatlanban senki sem fog hinni neked.

Sajnos.

2010. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, azt, hogy kiváltotta, éppen, hogy könnyű bebizonyítani, annak megmarad a nyoma a gyógyszertár adatbázisában és szerintem még máshol is, valami központi adatbázisban.

De, hogy szedte, azt nem lehet.

2010. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ott talán utána tudnak nézni + ha elrakja a blokkot ( az is kell hozzá szerintem ), de hogy normálisan - megfelelő időpontban szedte-e - azt kideríteni - non sense.
2010. dec. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézz hosszan egy gyermekarcra, s látni fogod: ha van Sors, hát nagyon korán elkezdődik!
2010. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!