Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehet nem is voltam terhes?

Lehet nem is voltam terhes?

Figyelt kérdés
A nemvárt után öt nappal megjött. Előtte azonban teszteltem nagyon halvány pozitívokat. Amikor megjött az hirtelen történt, erős piros vérzéssel. Az ügyeleten nem láttak terhességre utaló jelet. A menstruáció maga olyan volt mint máskor is, voltak benne "darabos" részek, de az nekem mindig van. Két napig tartott a menstruáció, holott máskor 4-5 napig. Bejelentkeztem a magándokimhoz szerdára, hogy nézzük meg mi történhetett. De addig is aggódom: mi lehetett ez? Lehet nem is voltam terhes és ez csak egy sima mensi? Vagy ha igen: ilyen rövid idő alatt kitisztulhattam? Akinek van tapasztalata, ossza meg velem kérem!
2017. ápr. 14. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
kémiai terhesség
2017. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehetett kémiai terhesség is, ahogy írják. De szerintem csak előbb jött meg szimplán a menteszed.
2017. ápr. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdező azt írja hogy : A nemvárt után 5 nappal jött meg neki. Akkor késett már a menstruáció, nem hamarabb jött. Amúgy szerintem is kémiai terhesség lehetett. A dokid többet fog neked mondani.
2017. ápr. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ellőttem egy tesztet, teljesen negatív. Azt mondják ezzel is lehe ellenőrizni mikorra ürül ki a HCG a szervezetből. Izgulok már a vizsgálat miatt, vánszorog az idő. Vetélés semmiképpen nem lehetett, ugye? Mertogy majdnem 5 hetesnek kellett volna lennem. Semmi görcs nem volt, sima mensinek tűnt, csak épp jóval hamarabb vége lett.
2017. ápr. 15. 08:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Terhes voltál. Kémiai terhesség volt valószínűleg, de az is terhesség.
2017. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!