Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Négy hetes terhes vagyok....

Négy hetes terhes vagyok. Tegnap voltam orvosnál. Mellfeszülésen kívül semmit nem éreztem. Ma mármenstruációs fájdalmaim vannak és a mellfeszülés is fele annak ami eddig volt. Szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés

2016. jún. 7. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Az orvos megállapította a terhességet?
2016. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen!
2016. jún. 7. 14:06
 3/10 anonim ***** válasza:
A mellfeszülés és a "mindjárt megjön" érzés lehet a várandósság jele is, szerintem ne aggódj.
2016. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4 hetes terhességet?? Tehát épp kimaradt a menstruációd és pozitív a teszted?
2016. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ha azt nézzük ki sem maradt! :)

Csak csináltam tesztet és pozitív lett!

2016. jún. 7. 14:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Mit látott az orvos? Petezsákot?

Egyébként az érzések rendben vannak.

Nálam negyedik héten nem látott még semmit.

2016. jún. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradt ki,de dokihoz mentél?????KAMUZOL!Az orvos NEM állapít meg 4 hetes terhességet!
2016. jún. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
4 hetesen max felritkulást láthat az orvos...
2016. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
4hetes terhes aha... ezt írta a leletre is??
2016. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A mindjárt megjön érzés nekem is volt mindkét terhességemnél, nem jelez bajt. Az előttem lévőknek csak annyit, hogy a második terhességemnél menzesz előtti nap teszteltem pozitívat, másnap mentemis a dokihoz (mivel az elsővel is utrogestant kellett használnom) és ugyan felritkulás volt látható, de megállapította aterhességet a felritkulás, a méhnyálkahártya és a petefészken kialakult sárgatest alapján. Kaptam is leletet hogy 4 hetes terhes vagyok.
2016. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!