Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 12 hetessen nem volt szívhang....

12 hetessen nem volt szívhang. De miért?

Figyelt kérdés
Ma voltam uh.És a doki nem talàkt szívhangot..A terhes tünetek,puffadàs,mell feszülés fàjdalom most is megvan..Annyi volt a problémàm 9 hetessen,h pàr napig barna pecsételés volt,de csak nagyon minimàlis,és h evés utàn nagyon fàjt a hasam ami most is megvan..Vérzés görcs nem volt..Teljessen elvagyok keseredve..Van egy kisfiam ö a vígaszom..Màs is jàrt így? Hogyan tovàbb?
2017. ápr. 25. 20:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Igen, valóan sok baba megy a 8-9. Héten. :-(

De, szülni kellett és magyarázat sincs erre sem. Megelőzt egy 8 hetes vetélés. Nagyon összetörtem, pedig vannak gyerekeim.

2017. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Az lehetett egy jel,h sokkszor fàztam?Ràzott a hideg..Jéghideg volt a kezem...De a petezsàk az normàlis hogy nő?
2017. ápr. 25. 21:30
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nincs osszefugges, nekem az allando fazas mindharom terhessegnel jelen volt az elso par honapban. A masodik sajnos elment, 6. heten.


Sajnos a petezsak hiaba szabalyos ha megszunt a szivhang. Innentol sajnos nincs mit tenni. Egy kovetkezo terhesseg enyhiti a fajdalmat, szivbol kivanom, hogy ne kelljen sokaig varni ra!

2017. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a 26. héten szültem meg a babócámat :( fel a fejjel, idővel jobb lesz
2017. ápr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Utolsó! :-( :-( :-(

Azóta született babád?

2017. ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
55%
Nem, nem született azóta. 8 éve volt, de azóta nem mertem belevágni :(
2017. ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
71%
Kívánom, hogy megkapd, amire vágysz!
2017. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kérdező, a pecsételéskor ment el. Én is így jártam, csak a 8. héten, és nekem a 10. héten derült ki, szintén uh-n. A petezsák ettől még nőhet. Nekem a 7. héten volt szívhang is.

Valószínűleg beteg volt a baba. Azzal vigasztaltam magam, hogy jobb, hogy korán elment, nem később, és nem született meg betegen, vagy hogy nem nekem kellett eldönteni, hogy elvetessem-e, ha beteg.

2017. ápr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Szia .Utolsó vàlaszoló.Neked mennyi pecsételés volt akkor?Mert nekem tényleg minimàlis,csak barna.Utànna egyszer kétszer reggel pisilés utàn pàr csepp de csak a wc pappíron.Csak sok komentben olvasom, erős görcsel vérzéssel jàr a vetélés.A terhes tünetek úgyan úgy nàlad is maradtak?Sajnàlom.Mikor történt?
2017. ápr. 27. 08:44
 20/22 A kérdező kommentje:
Nekem úgyan úgy megmaradtak a tünetek puffadàs,hasi fàjdalom föleg evés utàn mellfàjdalom..Hànyinger émelygésen nem volt.Holnap lessz a műtét:( Mai napig nincs vérzés.Tűnetek úgyan úgy Megvannak,mint terhessen.
2017. ápr. 27. 08:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!