Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 21 nappal veteles utan lehet...

21 nappal veteles utan lehet még hcg a vizeletemben?

Figyelt kérdés

Majus 3-án ment el a baba, május 8-án elállt teljesen a verzes. Ki is tisztultam es ott 2.kontrollom csinaltak terhessegi tesztet május 17-én , az orvos nem latott tuszoket szval vagy pé elott vagy után voltam napokkal!

Lh tesztelek vegig de egyszer volt csak majdnem pozitiv! Ma talaltam itthon 1 tizes érzékenységű hcg tesztet. Es halvany pozitiv.

Ez gondot jelent h nem urult meg ki ?:(


2017. máj. 24. 08:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Muti!
2017. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem fotózgatom bocsi , sot en mar mergembe ki is dobtam.. kozben pozi az LH teszt de extra pozi.. én már nemtudom mi történik szóval várunk hogy mi alakul!! Holnap orvod!:)
2017. máj. 25. 11:07
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!

Voltál orvosnál?

2017. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Szia igen

Nem sokkal vagyok elorebb. Keves folyadekot lehet ami szerinte semmi rosszat nem jelent. Talan tuszorepedest. Csináltak ott egy tesztet ami pozitiv lett szval jovoheten hcg vérvétel. Kozben a vércsoportol eredménye is meglett.

A- de nem termelek ellenanyagot tehat nincs gond h nem kaptam idoben Anti-D injekciót

Jovo szerdan kell mennem megint kontrollra.:/

2017. máj. 26. 22:15
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy.
2017. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Voltál azóta dokinál? Sikerült a baba?
2017. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem , még alig egy het telt el, a kovetkezo menzesz utan kell mennem ha nincs panaszom. Annyi a panasz h kesik. Ha nem jon meg 1 het mulva sem azert csinálok egy tesztet!:-) köszi az érdeklodést.:-)
2017. jún. 5. 20:14
 18/20 anonim ***** válasza:
De írtad hogy mész hcg vérvételre. Annak mi lett az eredménye?
2017. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Meg volt már pozi teszted akkor miért vársz még egy hetet és tesztelsz megint? Kicsit nekem furi a válaszod mintha nem is ehhez a témához szóltál volna hozzá.
2017. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Mire mentem volna vervetelre negativ lett a teszt , az nap reggel igy el sem mentem. Mert feleslegesnek tartom. 3x ismeteltem negativ. Az orvosnak is szoltam errol tehat tud rola.

Igy nem dobtam ki 2x 2000Ft utazásköltségre és nem használtam el 2 nap szabadságom.;)

2017. jún. 6. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!