Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés után négy...

Edinasanyi kérdése:

Spontán vetélés után négy nappal teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Volt egy spontán vetélésem :( amikor elmúlt a vérzésem négy napra rá eggyütt voltunk a párommal szerintetek lehet belőle terhesség?
2016. júl. 20. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem a spontán vetélésem igazából a menzeszem idején volt és a doki felhívta rá a figyelmem, hogy egyrészt egy hónapig pihenni kell testileg és kivizsgálás miatt is(2 hónapig pihentem, mert nyilván kivizsgáltattam magam, extrém gyorsan végigtoltuk a vizsgálatokat.)


azt mondta, már az első hónapban is sikerülhet, szóval nagyon vigyázzak, mert még ugye akkor nem tudtuk, mi oka van, és nehogy megint megtörténjen. te nem tervezel/nem akarsz kivizsgálást?

2016. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De szeretnék kivizsgálást bár most egy kicsit mellőzném az orvosokat kissé érzéketlenül közölték velem hogy elvetéltem

Lelkileg vissza kell térnem a valóságba aztán keresek egy magán dokit

2016. júl. 20. 20:55
 3/3 anonim válasza:
igeNő
2016. júl. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!