Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kemiai terhesseg oka lehet...

Kemiai terhesseg oka lehet annak, hogy sokaig tart a menstruaciom?

Figyelt kérdés

3 napott kesett a menstruaciom, de tesztet akkor nem csinaltam, eszre sem vettem, hogy kesik, csak utolag neztem bele a naptarba. Vegul nagyon erosen vereztem 3 napig es meg azota is gyengen verzek, vagy pecseteles van, igy osszesen mar 8 napja. Gorcsoltem az elso napokban, azota is fajdogal az alhasam, derekam, petefeszkem az egyik oldalon.

Normal esetben a menstruaciom oramu pontossagu, 4 napig tart es az elso napot leszamitva kifejezetten gyenge, nem is jar semmilyen fajdalommal.

Tegnap delutan csinaltam egy tesztet hirtelen felindulasbol, mert korabban csak koraterhesseg alatt ereztem hasonlot a hasamban, petefeszkemnel. Pozitivnak nem mondanam, de egy nagyon-nagyon halvany masodik vonal latszott rajta.

Elkepzelheto, hogy kemiai terhessegem volt, azert kesett a mensim, erosebb es hosszabb a verzes es fajdogalt a hasam?


Kertem idopontot az orvoshoz, mert az elhuzodo verzes miatt mar komolyan aggodok, de tobb, mint egy het mulva tudnak fogadni.


Szerintetek lehetett ez koraterhesseg, vagy inkabb mas nogyogyaszati gond lehet?

Tudom, hogy nem lehet igy diagnosztizalni, de erdekelnenek tapasztalatok, ha esetleg volt mar masnak is hasonlo problemaja.


2017. máj. 30. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, előfordulhat, de utólag ezt nem nagyon lehet megmondani. Ilyen pici terhességnél a hcg gyorsan kiürül, és mivel megjött, már a nyálkahártyán sem valószínű, hogy látszik bármi is.

Amúgy a 8 nap még nem a világvége, ilyen simán előrfordulhat anélkül, hogy bármi baj lenne.

2017. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!