Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab előtti terhességi...

Missed ab előtti terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy abortuszom, mert elhalt a magzat. Nagyon megrázott a hír, amikor négy napja ( 8 hetesen) nem találtak szívhangot, és nagyon pici volt az embrió. Pedig úgy éreztem minden rendben van. Volt mellfeszülésem, lassabb anyagcserém, sőt még a hasam is nőtt (tudom, hogy nem a baba miatt), mivel már van egy kislányom ilyenkor a méh hamarabb tágul stb...De a kérdés igazából az lenne, hogy akinek el kellett venni a babát, voltak terhességi tünetei? Hányinger? Kíváncsiságból kérdezem, ki hogy érzett előtte.

2017. júl. 1. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt missed abom de rengeteget olvasok itt es nagyon sokan irjak hogy nem gondoltak hogy nem el a magzat, mert a tunetek ugyanugy megvoltak, volt aki reggelente hanyt is pedig mar egy hete nem elt a magzat.

Sot, sokaknal a mutet utan is megmarat egy ideig a mellfeszules, hasszurka, stb.

Ez azert van, mert akar ket is eltelhet mire kiurul a hcg a szervezetbol.

2017. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a nem várt előtt volt melfájás hasszurkálás majd amikor meg kellet volna jönnie azon a nap után elmúlt minden tünetem egész a műtétig és utána se volt semmi pedig 9 hetes voltam.


Az előzőnél semmi tünet nem volt még meg is jött az első hónapba aztán a másodikba nem ekkor tudtam meg hogy terhes vagyok és még mindig nem volt semmi tünetem.


A legelsőnél pedig már az első hónapba iszonyatos hányás hányingerem volt műtét után minden megszűnt.


Ahány terhesség annyi tünet nem embere válogatja.

Van olyan akinek a missedab után 2 hónapig nem jön meg mert a szervezeti még "azthiszi" hogy ott a baba.

2017. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pozitív teszttől volt émelygés, hányinger. És még barnázás mensi helyett. Majd mellfeszülés is... Pedig csak szabálytalan alakú petezsákig jutott az a terhesség :-(

Egyre erősödő vérzés volt, majd a mütét.

2017. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi tünetem nem volt, a 8. héten spontán elvetéltem (előtte 3 órával az uh-n még minden szép és jó volt)

utána volt még 3 sikeres terhességem,de szintén nem voltak terhes tüneteim. Terhesnek is csak akkor kezdtem érezni magam amikor megmozdultak

2017. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a pozitív teszt után kb egy héttel mellfeszülést, mellnövekedést már éreztem. Későbbi hetekben erős hányinger, gyengeség, fáradtság - egész nap aludtam. Aztán a 10.hétben hirtelen elmúlt a hányingerem. Én marha örültem neki. A 11.héten volt időpontom, és az Uh-n már nem volt szívhang :( a doki szerint a 9.héten halhatott el, a méretei alapján. Missed ab műtét lett, mert már túl nagy volt a spontán vetéléshez.

2017. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én még a műtét reggelén is hánytam,és a kávé illatától menekültem pedig a szívhangig sem jutottunk :(

8hetesen 4mm embrió minden életjel nélkül...

2017. júl. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!