Bella673 kérdése:

Nem tudom fel dolgozni?

Figyelt kérdés

16hetesen el ment a kis babam kalandbol fogant meg en megis akartam, az apuka el fogadta es varta is de ahogy elveteltem elsonek nem akart hinni nekem majd nem foglalkozott velem ez miatt veteltem el a sok stressz miatt az apuka miatt es azota is csak egyet hajt hogy miert mondtam el hogy terhes voltam tole....

miert baj hogy el mondtam?? Ez termeszetes nem miert mond ijent? :(



2017. júl. 11. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Részvétem!:(

Azért nem akarta tudni, mert nem akarta a felelősséget vállalni. Ezért is nem foglalkozott veled.

2017. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Majd máskor okosabb leszel és nem fogsz mindenkivel kefélni, csak olyannal, aki a bajban is melletted van. Kaland...b+...hát akkor most kuksolj egyedül a bajoddal, mert annak a pasinak te senki vagy,egy lyuk, amibe beleürítte a felgyűlt cuccot. Nem kell ezt túlgondolni, máskor gumit kell húzni.


A vetélés miatt együttérzek veled, de a butaságodra nincs orvosság.

2017. júl. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Kedves Kérdező! Őszinte részvétem. Egy 16 hetes babát elveszíteni, trauma. (FIGYELJ MÁSODIK VÁLASZOLÓ!!!! Önmagában is trauma, teljesen független attól, hogy az a gyerek házasságban élettársi kapcsolatban, vagy egy egy éjszakás kalandból fogant. Semmit nem tudsz a kapcsolatáról, ahogy én sem és ilyen minősíthetetlen ócska megnyilvánulásod van... )Vissza Kérdező hozzád: akit egy ilyen nagyvetélés érint, az valahogy reagál rá. Apuka így reagált. Tőle ennyi tellett. Nem vállat fel Téged és a Babát sem. Nem fogja felvállalni azt sem, hogy melletted van a gyászodban, ahogy valószínűleg azt sem, hogy saját maga gyászoljon. Ebben a helyzetben lehet jobb lenne a Te számodra, ha magaddal foglalkoznál és Apukát elfelejtenéd. Te gyere rendbe, Te próbáld tovább élni az életedet, nélküle.

Még a MÁSODIK VÁLASZOLÓNAK ANNYi, hogy attól vagy esetleg ennyire alpári, mert valaki Neked is így válaszolt? Ha igen akkor inkább ne tégy fel kérdést, vagy próbáld esetleg feldolgozni mások bunk.ságát. Ne válaszolj így senkinek sem. Erősen minősít Téged....

2017. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves 5. Hozzászoló jól estek ezek a szavak az apukával újra kezdtük úgy tünik vagy is probáljuk újra kezdeni ezek szerint csak szeret?
2017. júl. 12. 18:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat! 4. Hozzászoló
2017. júl. 12. 18:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen palival miért is akarsz újra kezdeni???
2017. júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a 25 hetes egészséges, de egy baleset miatt koraszülött babám halálát nem tudom feldolgozni. Pedig már 3,5 éve, és azóta itt van a 2 éves fiam.


Nem is tudom igazán mi az a "feldolgozás"...

Beletörődés? Elfogadás? Én beletörődtem és elfogadtam, de mégis minden nap gondolok rá, és eltörik a mécses, ha beszélni kell róla.

Most is...


Nem tudok jobbat mondani, mint idő, idő, idő. Idővel enyhül.

2017. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!