Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Sajnos ma volt abortuszom....

Sajnos ma volt abortuszom. Abortusz utan ki mennyi időre ra ment vissza dolgozni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem volt szívhangja. Ki mennyit pihent utána? Mire kell vigyazni műtét utan? Köszönöm előre!
2015. jún. 10. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, kímélő èletmód és 2-3 hét táppénz.

Testileg jól viselem, ezért azon gondolkozom, hogy elég lesz nekem másfèl hét is... Itthon csak unatkozom. Bár jó itthon, pihenek, olvasok, tv-zek, és kezdek egyre kevesebbet gondolni a történtekre, de tudom, hogy a munkahelyen azért páran nekem szegezik a kérdést, hogy mi volt a bajom, és akkor el kell mondani, újra előjönnek az érzések, szóval előbb-utóbb át kell esni ezen a nem túl kellemes kötelezően lesajnáló körön, és inkább legyek rajta túl. Hogy utána ne kelljen róla beszèlni.

Nagyon fáj. De alig várom, hogy újra próbálkozhassunk :)

2015. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!