Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab miatt műtét vár...

Missed ab miatt műtét vár rám, tudnátok információval segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok? Nemrég spontán vetélésem volt, ma voltam uh kontrollon, és kiderült, hogy sajnos egy nagyobb szövetdarab benn maradt. Így jövő szerdán kell kórházba mennem. Vákumos módszerrel műtenek, aznap hazajöhetek.


Ami érdekelne: hogy zajlik már szült nőknél a műtét, és egyáltalán az egész folyamat a kórházba érkezéstől? Mire számítsak? Van némi diagnosztizált orvos- és kórházfóbiám, szóval jó lenne előre készülni, az általában segít.


Köszönöm!


2017. júl. 20. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nálam igy volt:

Bementem a kórházba, vérvétel, megkaptam az ágyamat. Bejött az orvosom, elmagyarázta, mi fog történni,kaptam egy tájékoztató papirt is, aláírtam.

Vártam a műtétre. Vittem könyvet, mert tudtam, hogy várni kell, jobb volt így,mint keseregni, vagy a falat bámulni.

Jött a műtősfiú, besétáltam a műtőbe. A stáb már ott volt bemosakodva, beöltözve. Felfeküdtem az ágyra, az aneszteziologus nyugtatott, berakták a kanült a jobb karomba. Akkor már sírtam, nem féltem, nem fájt semmi, csak a baba elvesztése miatt. Maszkot tettek az arcomra, néhány mp múlva filmszakadás. Addig az orvos hozzám sem ért, amíg el nem aludtam.

Még a műtőben ébresztettek, visszavittek a szobába.

Néhány óra, talán 4-5?, mehettem haza.


Fizikailag semmiség volt az egész. Lelkileg nagyon megviselt persze.

2017. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!