Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét után másnak...

Missed ab műtét után másnak is puffadt a hasa? Ez lehet attòl? Antibiotikumot írtak nektek is fel utána?

Figyelt kérdés
Most nem tudom hogy a műtéttől van a has puffadásom vagy az antibiotikumtòl esetleg.
2017. máj. 21. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem megelőzési céllal írt fel a doki antibiotikumit. Párat előtte, párat a műtét után kellett bevenni. Ez elég erős antobiotikum volt, szóval el tudom képzelni, hogy okozhatott volna mellékhatást.

Már előtte is feszült a hasam, ez nem lett rosszabb a műtét után, sőt egy héttel utána már nsm is éreztem. Én ezt anno a terhességnek tudtam be, de nem is igazán az általad említett puffadás volt, hanem inkább csak hasfeszülés. Minden rendben volt a kontrollomon és azóta is minden oké.

Szerintem, ha nem múlik pár napon belül vagy esetleg rosszabb lesz, akkor azért keresd fel a dokid vagy legalább kérdezz rá.

2017. máj. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem kaptam semmilyen gyógyszert.Egyàltalán nem puffadt a hasam.


Nem éreztem semmit, fájdalmam sem volt utána.


Szerintem az antibiotikumtól puffadsz.Vegyél probiotikumot.

2017. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem írtak fel. De az antibiotikumtól puffadhatsz, olvasd el a betegtájékoztatót, hogy írják-e a mellékhatásoknál.
2017. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!