Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét után szokás/il...

Missed ab műtét után szokás/illik pénzt adni az orvosnak?

Figyelt kérdés
Mindig hozzá járok magánba,munkaidejében csinálta.Ez volt az első ilyen műtétem nem tudom hogy szokás.Köszönöm!
2017. máj. 19. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Én nem adtam az orvosomnak. Úgyis magánba mész kontrollra utána, maximum ott megtoldod egy kicsit a szokásos tarifáját. Engem műtött (átjárhatóság, méhtükrözés), műtét után magánba mentem kontrollra, az nála 15 ezer, akkor adtam egy 20-ast. Később volt kési vetélésem (szülés), komplikáció miatt küret is kellett 10 nap múlva, azért sem fizettem külön. A klinikán a sikeres szülést leszámítva soha nem adok/adtam neki pénzt, járok szépen a borsos magánrendelésére, nem is érzem, hogy elvárna ott még plusz pénzt.
2017. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Én akartam adni 15-20 ezer Ft-ot, de műtét után konkrétan rám se nézett egyszer se. (Nem a saját orvosom volt.) Így nem adtam.
2017. máj. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vajon miért lettünk lepontozva...?
2017. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Végül ùgy döntöttem ahogy az első válaszolò írta.Nem adtam ,majd 6hetes kontrollon valamivel többet adok a rendelésen.

Ùgy vagyok vele én is hogy hozzá jàrok mindig,alkalmanként 12ezret hagyok ott.Söt most kb 2hetente voltam nála mert folyamatosan uh-n ellenőrízte a magzat fejlősését,ugyhogy nem keveset hagytam ott eddig....:-(

Remélem legközelebb minden rendben alakul majd.

2017. máj. 19. 14:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne adj!

Az én dokim a kórházba hívott be UH-kra, amikor hasonló helyzetben voltam, pont amiatt, hogy ne hagyjak ott egy vagyont.

2017. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És biztos gyorsan teherbe esel újra, nekünk a 2. ciklus sikeres volt! :)
2017. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Könöm szépen,jòl esik a bíztatás most! :)
2017. máj. 22. 05:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy orvos ismerős szerint negatív kimenetelű dolognál egy etikus orvos el sem fogadja.
2017. máj. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Tőlem el is várta finoman megmondta ha azt akarom hogy ő csinálja egy 20 as
2017. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Huhh...szerintem morbid...nem adnék.

Mondjuk én a khzba járok az orvosomhoz, nem magánba.

2017. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!