Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Joslo vetélés vagy rendes?

NikiDávid kérdése:

Joslo vetélés vagy rendes?

Figyelt kérdés
Egy hete voltam nödokinàl nem jött meg 3-4 hetest mondott, ma ujjbol elmentem mert rozsaszin folyasom volt reggel, most mar görcsölgetek egyoraba egyszer vérzek csiki alvadt darabokkal, az orvos annyit mondott h lehet spontán vetélésem lesz ha nagyon fáj vagy vérzek korház. Bemennyek elöbb akkor is kezdenek vmit az emberrel, lehet csak joslo veteles de megmarad?

2017. júl. 31. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Remélem bementél a kórházba.
2017. aug. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 8 hetes terhes voltam amikor egyszer csak elkezdett görcsölni a hasam és friss vér jelentkezett alvadt darabokkal.Sajnos elhalt a magzat :( Csak ultrahangot csináltak és mondták hogy szedjek paracetamolt ha szükséges.Ha nem segít,jobban vérzek azonnal menjek vissza.Erre nem került sor.Még mindíg vérzem egy kicsit de görcseim nincsenek.Remélem te jól vagy.
2017. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bementem másnap korhazba már elment baba,sajnos.
2017. aug. 3. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!