Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Megéreztétek amikor elhalt a...

Megéreztétek amikor elhalt a baba?

Figyelt kérdés

Még nagyon az elején járok, 6 hetes vagyok. Nem hánytam és nem is nagyon volt gond eddig, leszámítva egy kis mellfeszülést, fáradságot és hasfájást.

Hétfőre van időpontom a dokihoz, de valami azt súgja, hogy nem él a magzat... Nem fáj már annyira a hasam, mint 2 héttel korábban. Nem véreztem és nem barnáztam, mégis egy kis hang azt súgja belül, hogy ne is várjam a vizsgálatot, mert nem lesz jó eredménye.

Ti megéreztétek (pszichikailag), hogy nem él a babátok?



2017. júl. 25. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincsen gyerekem, mert még elég fiatal vagyok, de nagynéném mikor terhes lett érezte azt, hogy a kicsi nem él vagy valami baja van. Nagynénémnek nem lett baja, csak kisebb elváltozás volt és ő a 3. hónapban járt akkor. Azt mondták neki teljesen normális, hogy aggódik (főleg mivel nem is egy hanem két gyerekkel volt várandós). Szerintem most még csak túlságosan aggódsz. A nagynéném azóta megszült, kicsit korán ugyan de egészséges fiai születtek. Biztos veled is minden rendben lesz. Reméljük.
2017. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én végig azt éreztem,hogy valami baj lesz. Nem lesz szívhang,volt.

Magas lesz a tarkóredő erték,1,7 lett.

18 heti uh-on közlik,hogy nem él,élt.

Koraszülök 24.hét előtt amikor még nem megmenthető.

32 hetes uh-on nem fejlődik rendesen,tankönyvszerinti babának mondták.

Túlhordtam,belekakil a vízbe,a végén fog meghalni,megfojtja magát a zsinórral,gond lesz a szülesnél.

3 hónapos makk egészséges kislány.

Végig van mitől rettegni,de én már megbántam,hogy folyton aggódtam,mert érzem,hogy baj van stb. A baj a fejemben létezett,meg a neten,mert túl sokat olvasgattam. Utólag bánom,hogy nem tudtam élvezni a gondtalan terhességemet...

2017. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Konkrétan nem éreztem meg, de valami más lett. Jelentősen csökkentek a terhességi tüneteim, itt már megfordult a fejemben hogy mi van ha gond van. De elhessegettem ezeket a gondolatokat. 7 hetesen reggel felébredtem és amikor beszéltem hozzá már éreztem, hogy nem hall. Kb fél órára rá elkezdtem vérezni, s rögtön kórház, művi befejezés.


Nem mondom, hogy megéreztem mert az ultrahang szerint már 5 hetesen nem fejlődött tovább, de én csak aznap reggel éreztem úgy hogy nincs.


Nem kell aggódnod! Az a baba fog megszületni, amelyiknek meg kell! Felesleges aggódással tölteni az idődet!

Kívánom, hogy rendben legyen minden! Ha mégsincs rendben nyugodtan írj privátot! szívesen segítek.

2017. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szia , majd irj mi a helyzet :) drukkolok !!! nekem sincs tunetem es mar 13 hetes vagyok :)
2017. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Voltál tegnap dokinál?Remélem minden rendben!
2017. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem.Én abból tudtam hogy baj van hogy görcsölt a hasam és véreztem :( Nyilván való volt hogy ez nem normális dolog 8 hetesen.
2017. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nem volt alaptalan a feltételezésem. Nem fejlődik jól a baba. Most töltöttem a 7-ik hetet, de még mindig csak üres petezsákot lát a doki.

Ma reggel picit véreztem. Voltam vizsgálaton és 8x5 mm petezsákot láttak embrió nélkül. 1 hét haladékot kaptunk: vagy behozza a lemaradást a pici és minden rendben lesz vagy jövő csütörtökön abortuszra megyek.

Tudom, mindenki azt mondja, hogy bízzak a csodában, de odabent érzem, hogy felesleges.

2017. aug. 3. 16:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem éreztem meg,azzal a tudattal voltam,hogy el a babám a minden a legnagyobb rendben. Majd 17 hetesen közölték,hogy nincs szivhangja...
2017. aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat fajt a hasam, mindenki azt mondta es mindenhol azt olvastam, hogy ez normalis is lehet. Mivel elso terhessegem, nem volt mihez viszonyitanom. Tegnapelott az elso vizsgalaton megtudtuk, hogy nem fejlodott az embrio, nincs szivhang. A vizsgalat elotti hetekben fokent a folyamatos hasfajas miatt vegig nagyon rossz eloerzetem volt, de mindig elhessegettem, hogy biztos minden rendben lesz. A tegnap es tegnapelott kb. vegig sirassal telt, ma ugy erzem mar jobb, elfogadtam, beletorodtem.
2017. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, nálad mi a helyzet?
2017. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!