Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Tegnap volt egy műtétem de...

Tegnap volt egy műtétem de már alig vérzek, pedig nagyobb terhesség volt. Nem jelent gondot?

Figyelt kérdés

Illetve jobb oldalon enyhe fájdalmat érzek. De inkább a petefészkem körül. Ma reggel voltam kontroll uhn a dr azt mondta rendbe vagyok és h természetes h fáj.

Illetve tegnap még szinteömlött a vér ma meg már barna folyás jön?

Ez normális?

Kinek mi a tapasztalata?

Illetve nagyon aggódok a szövődményektől. Ugye nem alakul ki?


2017. szept. 8. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem vagy lázas nincsen gond. A vérzés meg egyéni. Ki jobban, ki kevésbé vérzik. Lehet pár nap múlva megint beindul. Legyen nálad fájdalomcsillapító és betét a biztonság kedvéért.


Szövődménytől meg ne félj. Az orvosnak se érdeke, hogy plusz munkát csináljon magának csak azért, hogy kiszúrjon veled és félig csinálja meg a műtétet. A későbbi terhességet se befolyásolja. Legalábbis vannak olyan nők, akik több vetélésen(legyen az művi vagy természetes, most teljesen mindegy) is túl vannak és mégis terhesek lettek és ki is hordták a magzatot.

2017. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!