Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogyan lehet ezen túljutni,...

Hogyan lehet ezen túljutni, elfogadni?

Figyelt kérdés

Ebben az évben már második missed abom volt tegnap.Az első áprilisban.Tegnap,12hetesen derült ki hogy nincs szívhang,előtte két héttel még minden rendben volt.Sokkolt a hír.Meg is műtöttek tegnap.Egyszerűen nem tudom hogyan tovább,teljesen összetörtünk a párommal.Vegig szépen fejlődött,minden rendben volt.Aki többször átélt ilyet annak hogy sikerült kimászni ebből a gödörből?Hullámokban kap el a sírogörcs.Mar van egy gyermekek csak ez vígasztal,annyira szerettünk volna testvért neki.

Kedden megyek vissza az orvosomhoz,akkor beszéljük meg a további teendőket.Ilyenkor milyen vizsgálati lehetőségek vannak?

Köszönöm a válaszokat,tanácsokat!


2017. szept. 29. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom :( Progeszteronpotlast kaptal?
2017. szept. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen kaptam,2*200at.Aspirin protect 100mg-ot is.Magzatvedo vitamint is.Mindent ami segíthet...
2017. szept. 29. 12:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj nem görcsölni rajta, mert attól nem lesz jobb; tapasztalat! Nekem is két missed ab-om volt eddig. Minden hónapban görcsöltem azon, hogy ne jöjjön meg és minden hónapban sírtam, amikor mégis megjött. Aztán elengedtem a dolgot és arra gondoltam, hogy van 2 egészséges gyerekem és ezért nagyon hálás vagyok a sorsnak. Elfogadtam, hogy nekem ennyi jutott és megelégedtem így ezzel a tudattal. Következő hónapban már nem jött meg. A harmadik picur, az 5 hós lányom a másik szobában szuszog éppen. Ahol már van egészséges gyerek, ott első körben nem nagyon szokták vizsgálni az okokat, mivel nem feltételeznek semmi olyat a háttérben, mint pl egy gyermektelen, sokadik sikertelen lombikos, habituális vetélő esetén; de ezt úgyis a doki fogja megmondani. Kitartást!
2017. okt. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!