Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Miért van az, hogy a középidős...

Miért van az, hogy a középidős vetéléseket nem akarják elfogadni az emberek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 12:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért ne fogadnák el? Sajnos van ilyen. Ki nem fogadja el?
2014. júl. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sajnos egyre több olyan válasszal találkozom, hogy 12. hétig bármi történhet, írják..de után már nem kell aggódni, nem lesz baj! Ezért nem értem! Olyan nehéz elfogadni egyeseknek, hogy ilyen is történhet?
2014. júl. 10. 12:36
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nah, azért az, hogy elfogadják, az egy dolog, egy baba akármikor meghalhat, akár szülés közben, vagy születés után is hetekig... de az _esélye_ nagyon más 12. hét előtt és utána! 12. hét után meredeken csökken a vetélés esélye, és komoly dolog kell hozzá, hogy megtörténjen. Elfogadják, szerintem, csak mivel nem gyakori, nem idegeskednek rajta. Miért is tennék? Te aggódsz azon, hogy infarktust vagy agyvérzést kapsz a következő pillanatban? Nem, mert kicsi rá az esély fiatalon, de megtörténhet, bármikor. Elfogadod, tény, de miért foglalkoznál vele feleslegesen?
2014. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
igen, szerintem olyan nehéz elfogadni. Az is nehéz, ha koraterhességben megy el a baba, de hogy akkor történjen mindez, amikor már ténylegesen a mozgását, fizikailag is nyilvánvalóvá válik a létezése, ott a nagy hasad is, az szörnyű.
2014. júl. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 3-as válaszolóval.
2014. júl. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom miről beszélek! Két vetélésem volt, 9. hétben, műtéttel, és 20. hét végén, szüléssel! De az igaz, hogy nem idegeskednek rajta, miért is tennék? Én sem tettem, eddig! Viszont itt konkrétan "találkoztam" olyan válaszokkal, amik egyenesen azt taglalták, hogy hülyeség, ha valaki azt hiszi, hogy középidőben is megtörténhet a vetélés! És ez engem nagyon felkavart, ezért is tettem ki a kérdést! :(
2014. júl. 10. 12:43
 7/15 anonim ***** válasza:
ja értem már a kérdésed, az előbb még másképp jött le. Talán erről kevesebbet hallanak, ezért.
2014. júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7-es válaszadó! Én is erre gondolok, hogy nem mindennapos eset, mint egy korai vetélés, ezért is lehet az, hogy sokan vannak, akik azt gondolják ilyen nem történhet meg! ... :(
2014. júl. 10. 12:47
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig megtörténik... Olyan sokszor olyan gyakran...csak amíg nem veled hanem mással addig nincs ilyen mert ilyenkor mindenki becsukja a szemét és elfordul. A társadalom már a veszélyezetett terhesekkrl sem tud mit kezdeni hàt még velünk...középidős vetélőkkel. De rajtunk is múlik... Merni kell beszélni róla hogy van amikor nem rózsaszín...hanem fekete.
2014. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9-es válaszadó! Mélységesen együtt érzek a gondolataiddal! Szívem és lelkem legmélyéről szóltál! Már azon le voltak kismama ismerőseim döbbenve, mikor meséltem nekik, hogy veszélyeztetett terhes vagyok, 0-24-ben feküdnöm kell, nem élhetek házaséletet! Mintha ilyen nem is létezne, úgy megdöbbentek rajta! Amikor pedig megtörtént a baj, csak jöttek a kérdések, a jajveszékelések...meg a szokásos, "ez van" válaszok! Borzalmas! :( Igenis fel kell nyitni az emberek szemét, hogy van ilyen tragédia, van ágyhoz "kötés" terhesség alatt... !!
2014. júl. 10. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!