Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire tudják a szülők...

Mennyire tudják a szülők elfogadni azt ha a 16éves lányának egy 31éves barátja van?

Figyelt kérdés
Igen én vagyok a lány és érdekelne hogy a szülők ezt mennyire tudják elfogadni. Összejöttem egy 31éves férfival rajongva szeretem és úgy érzem hogy ez kölcsönös tisztel és nem buta tini lányként néz rám. 2hónapja vagyunk együtt és azon gondolkoztam hogy elkéne már mondom a szüleimnek de félek a reakciójuktól hogy nem tudnák megérteni. A szüleimmel soha nem volt túl jó a kapcsolatom se anyukámnak se apukámnak nem beszélek nagyon a kapcsolataimról csak már nem szeretnék titkolózni se...
2017. aug. 4. 15:15
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
66%

En lanyom lennel tuti 21 evez korodig szobafogsagot kapnal.

Okos vagy nem buta tini akkor nem jatszanad Lolita szerepet.

De szerintem tuti nem erted ki az a lolita

2017. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
29%

Én 18 évesen jöttem össze a férjemmel, akkor ő 29 volt. Anyukámnak egy rossz szava sem volt, csak a tanárok néztek furán, amikor értem jött érettségi után. :D Az idő minket igazolt, ennek már 8 éve, még mindig szerelmesek vagyunk, épp az első babánkat várjuk.


Ha biztos vagy a dolgodban, mondd el a szüleidnek. :)

2017. aug. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
41%

Mi a párommal pont fordított esetben voltunk.

17 éves voltam mikor összejöttem az akkor 32 éves párommal. A szüleim nagyon kiakadtak mikor megtudták, de ma is együtt vagyunk és van két gyönyörű kislányunk.

33/F párom pedig most 48 éves.

2017. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
79%
Az a 31 éves baráttól is függ. Meg kéne ismernem ahhoz, hogy szülőként véleményem legyen róla. Első hallásra nem rajonganék a kapcsolatért, de ha mondjuk egy drogos link 18 éves és egy értelmes, becsületes, NEM családos 31 éves között kéne választani, akkor inkább már az utóbbi.
2017. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
87%
Hát, biztos nem fogják jó szemmel nézni, készülhetsz akár a legrosszabbakra is, hogy eltiltanak tőle, stb. Nálunk tuti így menne ez.
2017. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudják megakadályozni a kapcsolatot.
2017. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
95%
Biztos, hogy nagyon kiakadnék! Számomra felfoghatatlan, hogy egy felnőtt férfi miert néz rá egyáltalán egy ennyi idősre... Szerintem ilyenkor nem stimmmel valami az illetővel
2017. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
91%
Őszintén, sokkal jobban preferálnám, ha a kortársai közül sikerülne párt találnia első szerelemként. (Mert ideálisan, reményeim szerint, sokkal előbb nem kezdene ismerkedni) Azért megpróbálnám elfogadni a tényt, de titkon azt bíznék benne, hogy nem tart majd túl sokáig ez a kapcsolat. (Nem látok rá sok esélyt, hogy ekkora korkülönbséggel hosszú távon ugyanazt akarhassa a két fél a kapcsolattól. )
2017. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem örülnék neki. Mit akar egy 31 éves férfi a lányomtól? Normális ember nem jön össze 31 éves léttére egy 16 évessel... Ha annyira szeret megvárja míg 18+ leszel. Addig meg távolról epekedjen.
2017. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
85%

Én semennyire. 15 év, az pont az a határ, mikor már a gyereke is lehetnél. 10 még rendben úgy ahogy, de ez sok.


Ezerszer inkább egy tizenéves suttyó használjon ki, mint egy felnőtt férfi.


A tizenévest a viselkedése alól felmenti a kora, de egy meglett férfi a családalapítás küszöbén..


Egyébként a lányok mindig úgy gondolják, hogy őket sokra tartja a férfi, ezért is fekszenek le velük.


Ha 2 év múlva szüzen mennél hozzá, akkor még rosszabb szemmel nézném a kapcsolatot, hisz időt sem lenne megtapasztalni a világot és függetlennek lenni, önállónak és erősnek, a személyiséged egyfajta fő inger irányába változna, utána pedig, mivel vele nőttél fel, mással sosem találnád annyira a közös hangot.


16 vagy csak, ha a lányom lennél, beiratnálak valamilyen tanfolyamra, hogy a korosztályoddal legyél, a találkozásaitokat pedig heti 1x engedném 3 órára hétvégén. A telefonodon korlátoznám a hívhatóságot, és buta telefont kapnál. Gépezni heti 3x gépezhetnél


Ő az első, aki szépnek talált és vonzónak, aki szerelmet vallott, ugye? Az idősebb férfiak sunyik, pont azokat a lányokat szúrják ki, akik alig kapnak pozitív visszajelzéseket másoktól.


Volt barátod előtte? Elhívott már valaki korábban randizni? Mondta már neked fiú élőben, hogy szép vagy és kedvel?


Ha ezekre nem a válasz, nagyon sajnálom a helyzetet. Ha igen, akkor kicsit javít a dolgon.

2017. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!