Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elvetélhettem? 1hét még volt...

Elvetélhettem? 1hét még volt a nem vártig, ma reggel begörcsöltem és darabos barnás vérzésem van!

Figyelt kérdés
2017. szept. 30. 14:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És olyat h egy héttel előbb van peteérés? Olyat sem ismersz?
2017. okt. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Az ovuláció és a "nemvárt" megjövetele nem egy azon időpontban van. Az ovuláció -peteérés- a menstruációs ciklus (ált. 28 nap) közepén szokott lenni (plusz minusz pár nap ->egyénfüggő!)

Ergo mikor a nemvárt menstruáció elmarad akkor már egy kéthetes kis zigótáról beszélünk.

Szóval a terhésségi teszt lehet pozitív!! Sőtt...!!!

Én Mindenképp Felkeresném a nőgyógyászt.

2017. okt. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Akkor egy kis infó, hogy mikor érdemes tesztelni:

[link]


"Ergo mikor a nemvárt menstruáció elmarad akkor már egy kéthetes kis zigótáról beszélünk. Szóval a terhésségi teszt lehet pozitív!! Sőtt...!!! "

Persze, amikor a nemvárt elmarad, akkor a terhességi teszt lehet pozitív. Itt arról van szó, hogy a kérdező menstruációja 1 héttel HAMARABB jött meg, ergo terhes sem lehetett (kivéve, ha extrém hosszú ciklusai vannak, mondjuk 40 naposak, amit nem feltételezek).

2017. okt. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ez nem igazán vetélés, a legtöbb nővel előfordul, és nem is tud róla, hiszen ennyire korán szinte senki sem tesztel. nem is kezdődött el igazán semmi, úgyhogy ezen lépj túl :)

és akkor tesztelj, ha késik.

2017. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!