Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt valakinek kevés hcg...

Volt valakinek kevés hcg szintje? Többi lennt

Figyelt kérdés
Az a lènyeg hogy volt már 3 vetèlésem.aztán mikrotüdõembòliát kaptam 28 èvesen.ez volt két ève.most ismét teherbe estem.szedem az utrogestant femibiont magnéziumot ès szúrom a hasamba a véralvadásgàtlòt.levettèk a hcgre a vért 86 lett.mondta a doki ez kevés.rá három napra megint levettèk 90 lett.mondta hogy ne füzzek hozzá remènyeket mert duplázòdni kellett volna.utolsò mensim szeptember 9. És szeptember 17 vagy 21-ikén fogant mert akkor voltunk úgy együtt.csütörtökön kell mennem uhra azt mondta akkor eldõl.van szerintetek remény? Az elõzô terhesség elhalásokat trombòzishajlamra fogták.de most szúrtam is magam pedig
2017. okt. 16. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Hat utalok ilyen kerdesekhez irni. De sztem se fuzz sok remenyt hozza.. ilyen helyzetbe kerultem enis aprilisban.

Ami jó volt h olyan dokim lett aki azt mondta nem szabad missed ab vagy spontan veteles utan varni,mert ha hamar teherbe esek es eselyesebb is h hamarabb teherbe esem veteles utan, akkor a kovetkezo babanal nagyon keves az esely arra h gond lesz. Meg szedjek vasat és e vitamin fogantatásig


Szval igy tettunk es az eset utan juniusban teherbe estem.

18+2hkm

2017. okt. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen de már 3-szor elvetèltem.ha ez is elmegy 4. És utána lettem beteg is.nàlam nem olyan egyszerû.itt már vmi genetikai gond lesz azt mondták.neked se nôtt a hcg?
2017. okt. 16. 16:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem sem.:/

6hetesen 30ml/U volt, aztán 6+2 hetesen 39ml/u


A helyedben kivizsgaltatnam magam valami jó helyen. Mert ez mar sztem is genetikai.

1 veteles gyakori, 2 lehet még szájhúzogatva véletlen de 3 vagy 4 mar gyanús sőt egyertelmű bajra utal.:(

2017. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak ne felejtsetek el parodat is bevonni . Sokszor nem a nonel van a hiba
2017. okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen.november 20-adikán mentünk volna genetikára kromoszòma vizsgálatra..de mivel teherbe estem lemondták hogy nem lehet.hormonok rendben fertôzésekre szûrés rendben ez a trombihajlam kezelve.párom urològiailag rendben.szòval genetika ès immunològia marad.sajnos.
2017. okt. 16. 16:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztos orvosolható vmivel keressetek fel egy jó szakembert.:/
2017. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is 3 vetélésem volt, átérzem a helyzeted.

Az első annyira megviselt lelkileg, hogy magánúton elvégeztettünk minden lehetséges vizsgálatot. Mindent renben találtak, a genetikán sem volt gond, egyedül a Leiden mutáció (heterozigóta) merült fel problémaként, ezért a következő terhességnél én is szúrtam véralvadásgáglót. Ennek ellenére újra elvetéltem.

A 3.terhességemnél szintén szúrtam. Az elején barnáztam, volt több probléma is a 9 hónap alatt, végül egészséges babám született.

4.terhesség megint vetéléssel végződött, hiába szúrtam a Fraxit.

Most megint terhes vagyok és rettegek, nem tudom, mi lesz.

Gondolkodtam, mit csináltam másképp a 3.terhességnél, ami szerencsésen végződött. Egy dolog jut eszembe. Immunológus nézte a D vitamin szintemet, mert a D vit.hiány gátolhatja a megtermékenyülést, ill.vetélést okozhat. Nekem olyan alacsony volt, hogy szinte alig volt kimutatható mennyiség a véremben. Teherbeesés előtt szedtem D vitamint, nem tudom, ez segített-e elkerülni a vetélést.

A 4.terhességem nem tervezett volt+de ugyanúgy padlóra tett a vetélés), nem tudom, ott mennyi volt a D vit. Most, az 5.előtt már hónapokkal ezelőtt elkezdtem napi 3-4000 IU D vitamint szedni. Most 7 hetes vagyok, igaz, az elején megint vérzéssel indítottam, de eddig minden ok. 3 nap múlva megyek uh-ra, bízom a legjobbakban.

Megértem, hogy teljesen elkeseredtél. Végeztessétek még el a kimaradt vizsgálatokat. hátha nálatok találnak valami kezelhető okot. Kitartás!

2017. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.nekedis kijutott akkor bôven.kívànom neked a legjobbakat.remèljük minden rendben lesz.vigyázz magatokra.ha gondolod irj mi volt az uhon
2017. okt. 17. 07:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok sikert kedves kérdező!
2017. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos elmegy a baba.folyamatban van a vetélés.próbálnànk elkerülni a mütètet.azt mondta a doki ha nagyon véreznèk vagy rosszul lennék akkor megmüt.remèlem kitisztulok ès nem kell müteni.a hcg is lecsökkent 35 volt mikor néztèk.köszi mindenkinek! Jò egèzsèget nektek!
2017. okt. 21. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!