4-ik vetélés?

Figyelt kérdés
3 vetèlèsem volt mindegyikkel megmütöttek.most ùgy nèz ki megint vetèlés lesz belöle.de szeretnèm valahogy elkerūlni a mütétet mert véralvadásgàtlò injekciòt szúrok.volt valaki aki igy esett át vetélèsen? Mik a tapasztalatok?
2017. okt. 17. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom.

A véralvadásgátló nem zárja ki a műtétet, az orvos majd tájékoztat, mennyivel előtte szúrd be. Ha nen tisztulsz ki teljesen, mindenképp jobban jársz, ha elvégzik a kaparásg, mert ezzel megelőzik a fertőzést.

2017. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék mûtètet mert a legutóbbi utàn embóliát kaptam.félek nagyon.ezért akarnám elkerülni
2017. okt. 17. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp konzultálj orvossal! Egyébként a véralvadásgátló épp az embólia elkerülésére van, megakadályozza, hogy vérrög keletkezzen.

De az is lehet, hogy minden kijön és nem kell műtét.

2017. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy arra van hisz arra kapom.az elvèrzés miatt mondom.a legutòbbi mûtét utàn kaptam emboliát.akkor még nem kaptam alvadásgàtlót.most jöttünk az ügyeletrôl amùgy..egyenlöre azt mondtàk tisztuljak.mert eléggè vérzek
2017. okt. 18. 00:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom. Elvérezni műtét és véralvadásgátló miatt nem fogsz.

Nekem a császár előtt 8 órával volt az utolsó clexane beadva, nem volt gond a műtétnél.

2017. okt. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!