Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ki vetelt el mostansag es...

Ki vetelt el mostansag es mikortol probalkoztok ujra?

Figyelt kérdés

2015. júl. 6. 07:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Én június 11-én vetéltem el a 7.héten :( Az orvos szerint várjunk 2-3 hónapot... hát mi 3 éve várunk már a babára..úgyhogy most nem tartottunk szünetet.
2015. júl. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

En junius 21.en veteltem el kb 5 hetes voltam.

Siman tisztultam igy azt mondtak nem kell varni. Hat en sem vartam volt is ovum remelem hamar osszejon ujra es velunk is marad! Drukkolok neked!

2015. júl. 6. 10:18
 3/17 anonim válasza:

Április elején pont Nagypénteken volt a vetélésem missed ab befejezéssel. Az orvosom azt mondta amikor megnézett 2 hét után, hogy ez a ciklus lemegy és lehet próbálkozni lát rendes peteérést, rendben van a nyálkahártyám.

8 hetesen ment el a baby

Azóta is próbálkozunk sikertelenül :(

2015. júl. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Én július 4.-én veteltem el, muszeresen fejeztek be,9 hetes voltam! A doki nekem 3 hónap pihit javasolt, én szerintem ki is fogom varni mert még egy ilyet tuti nem birok ki lelkileg, inkabb nem kockáztatok, 21 évesen eleg nagy kudarc volt ez nekem, hiaba is nyugtat mindenki hogy jobb ez igy biztos nem lett volna egészséges! :(
2015. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom, hogy nektek is at kellett ezt elnetek.. Nekem is borzaszto volt nagyon nehez lelkileg de azt hiszem mar az uj ciklus miatt egyre jobban vagyok es bizom benne minnel hamarabb osszejon a baba megint.. Bar lehet, hogy jo ideig nem fog kozel 1 evet vartunk ra:(
2015. júl. 6. 14:12
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia! Június 4-én vetéltem el.

Nekem is 3 hónap szünetet mondott az orvos. Mi megvárjuk.

Azóta megjött egyszer, még 2 menses, ès folytatjuk, nem adjuk fel, tudom, hogy nagyon hamar össze fog jönni és jövő nyáron már szülök is! :)

2015. júl. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szia! Május 30-án 20 hetesen. Azt mondták az orvosok, hogy az előírás ilyenkor 6 hónap, DE 3 hónapot szoktak javasolni, egyébként meg ha volt 2 normál menstruáció, akkor a szervezet elvileg készen áll.
2015. júl. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, mi volt a probléma?
2015. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Semmi konkrétat nem tudtak mondani, vagy fertőzés (de ezt kizárta az orvosom) vagy a "természet szelektál".. Számított kor szerint 20+5 volt (utolsó mért kor elvileg 19 hét) az uh-n azt mondta a doki,h a mérete alapján 3-4 hete(!) elhalt. A kórbonctan eredményére fél évet kell várni állítólag.
2015. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Aztarohadt... :O

Már bocsánat. Pedig nem gyakori már a 13. héten túli vetélés.

2015. júl. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!