Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez most mi lehet nálam? Fontos!

Ez most mi lehet nálam? Fontos!

Figyelt kérdés

Szeptember elején volt műtétem. Utána rá 4 hétre megjött a menzeszem ami 4 napig tartott. Pár napja észre vettem h picit barnazok. úgy tűnt fel ha wczés után megtöröltem tehát nem folyt ki.először azt hittem.meg jön de nem az volt. Viszont előző menzesztol számítva 17 nap volt. Gondoltam arra is lehet peteérés. De ma már a bugyimon is látható volt a barna folt.ma van a 21 nap. Dokinal két hete voltam akkor azt mondta minden rendben belül tökéletes. Közben elkezdtem inni a cickafark és a palastfu teát. Mindkettőt úgy ahogy kell. Gőzöm sincs miért lehet ez. Közben azt hozzá kell tennem h terhesség előtt mindössze két menzeszem volt és az se az igazi még mert a kisebbik gyermekeket még szoptatom napi 2*. Tehát ezt az esetet megelőzően sem volt egy beállt rendes ciklusom.

Viszont két hete voltam a drnal aki mindent rendben talált akkor. De az eltelt két hét alatt kialakulhatott vmi ami esetleg aggodalomra adhat okot?

Köszönöm a válaszokat!


2017. nov. 1. 15:36
 1/1 anonim válasza:

Szerintem normális egy kis köztes vérzés sajnos. :(

De ha nagyon aggaszt, hívd fel holnap a dokid, az a biztos, amit ő mond. :)

2017. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!