Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab. utan lehet sikeres...

Missed ab. utan lehet sikeres terhesseg? Mennyi a kockazata, hogy újjabb sikertelen terhesseg alalul ki?

Figyelt kérdés

Oktober 13an volt egy missed ab.mütétem!12hetes Uhn derult ki,hogy nem el a baba mar 2hete!A párommal nagyon szerettuk volna a babát,akkor latta először,es mikor az orvos közölte,hogy nincs sziv hang,mind 2en nagy sírásba törtünk ki!!

Azt javasolta az Doki,hogy 1menstruaciot varjunk meg es újra probalkozzunk,és nagy eséllyel nem fordul elő újra!!

Hat ettől en nagyon félek!

Esetleg volt (van)valaki akinek missed ab.utan sikeres terhessege lett?


2017. nov. 8. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggodj! Nekem azt mondtak tavaly oktoberben hogy 10% eselyem van spontan teherbe esni. Marciusban teszteltem pozit. :) egy missed ab utan siman lehetsz terhes hamar komplikacio mentesen, max jobban oda figyelnek rad. Ne aggodj jon az a csoppseg :) ne stresszeld magad!


34hkm

2017. nov. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Missed ab után nekem hamar sikerült teherbe esni, nemsokára megszületik a baba.

Nekem 3 hónapot kellett várni a próbálkozással.

2017. nov. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Sokáig nem így gondoltam rá, de végülis az volt. Méhen kívüli volt, jobb petevezetéket ki is vették. Így ugye felérecsökkentek az esélyeim, elvileg minden 2. hónapra. Azt mondták várjunk 3 hónapot. Vártunk, közben progeszteron hiányom lett - valószínüleg volt egy vetélésem is emiatt, halvány pozitív teszt, vérzés, negatív teszt -, doki írt fel pótlást, majd abban a hónapban, mikor szedni kezdtem, ez a műtét utáni 4. hónap volt, ismét pozitív teszt, most pedig itt van a karomban a 3 hónaposom.
2017. nov. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Nekem az orvosom azt mondta ha nem az én hibámbol tortent hanem a baba genetikajaval volt baj akkor majdnem jól is jött a dolog mert ha a kov.fel evben esem teherbe az nagyon jó, egeszseges eros terhesseg lesz es erosebb a méh is. Felkészültebb és nagyon kevés az esélye h újra baj történjen. Ez volt aprilis elejen.

Julius elejen pozit teszteltem es 22 hetesek vagyunk !:)

2017. nov. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!

Boldog babavárast kivánok nektek,remélem nekünk is összejön hamarosan!😊

2017. nov. 8. 13:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességem lett missed ab,ugyanúgy,mint a tiéd.Azóta született egy kislànyom,és most vàrom a testvérét.A szűk környezetemben 2 lànyt is tudok,akinek missed ab utàn màr két sikeres terhessége is volt.Múltkor kérdeztem a dokimat,hogy az,hogy az első missed ab lett,befolyàsol-e valamit,azt mondta,hogy semmit!Persze nekem minden értékem rendben volt.Szóval próbàlj még nem aggódni ezen.
2017. nov. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon gyakori a vételes, ezt én is akkor tudtam meg, amikor velem is megtörtént. Szinte mindenkinek volt, akinek elmeséltem.

Semmit nem befolyásol, hacsak nem anyai okból történt a dolog. Leggyakrabban az megtermékenyített petesejt osztódási problémai, genetikai hibája a kiváltó ok. Igaz, minél későbbi az első trimeszteri vetélés, annál jobban jellemző ok a progeszteron hiány, ezt esetleg érdemes megnézetned.


Azóta már 9 hónapos a fiam, a vetélés utáni harmadik ciklus volt sikeres. Nekünk 2 hónapot kellett várni, műtéti befejezés volt a 8 héten.

2017. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire nézed még a válaszokat, de nekem pl 10 hetesen kellett missed ab műtétet elvégezni...ez volt március 18-án. Utána egy mensi és most terhes vagyok újra. Az előző babánál sosem állapították meg, hogy élő a terhesség... Most igen.. sok reményt fűzök most hozzá.
2023. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!