Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehet ez a vetélés jelei?

Lehet ez a vetélés jelei?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel mikor fel keltem olyan volt mintha megjött volna...nagyon görcsölt a hasam és eléggé véreztem is

Szerintetek ez az elvetélés jele?

Köszönöm a segítséget!


2017. dec. 15. 12:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen. Ebből baba sajnos nem lesz. Kontroll uhra majd menj el, ha elmult a verzes, hogy kiurult e rendesen, vagy ha tul sokaig tart, nagyon gorcsolsz, akkor is.
2017. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Aki nem magandokihoz jar, az szerintem rohangalhat 4-5 hetes terhesseggel....szarnak ra. Nekem is volt , h.barnaztam es nem adtak semmit, elveteltem. Masodszor nem vereztem, de ajulas miatt surgossegire mentem. Ott meg sem vizsgaltak! Ugyhogy a sok hozzaszolo, aki egybol leoltja a kerdezot, az gondolkodjon el picit, h.nem feltetlen foglalkoznak az emberrel ilyen korai terhesseg eseten.
2017. dec. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Előző, ne àltalànosítsunk. 5 hetesen mentem sürgősségire, a terhesség még orvosilag meg sem volt àllapítva. Megvizsgàltak, gyógyszert kaptam. Így megmaradt a pici. És igen minden vérző terhesnek azt fogom mondani menjen be, mert ha be sem megy, az esélyt sem adja meg, hogy megtudja az orvos àllàspontjàt. Tehàt inkàbb egy felesleges út, mint otthon üljek és vàrjam a csodàt.
2017. dec. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12-es: Hát ha te megelégszel azzal, h leszarnak, az a te bajod már bocs. Nehogy már ez legyen a normális hozzáállás a páciensek részérôl. Fôleg ha azt sejtem, baj lehet, addig verem az asztalt, amíg nem foglalkoznak velem.
2017. dec. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!