Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vetélésnek milyen jelei...

A vetélésnek milyen jelei vannak az első hónapban?

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvosom hogy vérzésem nem normális igy csak idő kérdése a vetélés . Csak tul akarok lenni rajta

2016. dec. 11. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én 2hét késés után veteltem el. Alapból hatalmas gorcseim vannak mikor megjön. na ez 2x olyan fajdalmas volt. el ajultam majdnem a fajdalomtol. na de mindenkinel változó . altalaban az elejen olyan mintha csak megjonne .
2016. dec. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Nekem 8 hetesen volt az első ultrahang vizsgálatom. Nem láttak elő magzatot, a terhességem fejlődése kb az 5. hétnél megállt. A vetélésnek nem volt jele. Sem vérzés, sem görcsök. A 10. héten műszeres befejezéssel ért véget. Sajnálom, ha most nem sikerült és kívánom, hogy minél hamarabb épülj fel!
2016. dec. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tény, hogy a vérzés nem normális, de sokan megússzák. Nem kaptál progeszteront? Mert az lehet, hogy segítene megtartani a terhességet.

Hányadik hétben vagy? (Az utolsó menstruáció 1. napjától számítva.) Láttak valamit uh-on?

2016. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Holnap leszek 5 hetes. Még nem volt uh
2016. dec. 13. 06:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Ó, az még nagyon pici! Lehet, hogy uh-n még nem is látszik, ha látszik, akkor is csak petezsák lesz. És abból még bármi lehet. :)

Nézd meg a hődet (reggel, bár nekem du. is működött), ha 37 körül van, és nem esett még le, akkor még valószínűleg megvan a baba.

2016. dec. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az orvos nem bizakodo mint kiderült ő mar multheten is latta a petezsakot es akkor is pont ekkira volt.

Ha elhalt a magzat milyen mutetre szamithatok

2016. dec. 13. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:

4 hetesen? Nem is látszik semmi!

Szerintem ne add fel!


Az 5. héten nem szokott műtét lenni, erősebb menstruációval kiürül. Csak akkor kell kórházba menni, ha extrém vérzés van. Meg ha elmúlt, vissza a dokihoz, hogy megnézze, kijött-e minden.

Én kivárnám a helyedben.

2016. dec. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!