Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Üres petezsák hogyan tovább?

Üres petezsák hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A második orvosnál jártam két nappal ezelött, mert az első azt mondta, hogy ne hozzá menjek vissza. A második orvos, adott egy beutalót hogy műszeres úton fejezzék be a vetélést, mert nem lökődött ki az üres petezsákom. Azt mondta csak sétáljak be a dunaújvárosi korházba és megcsinálják. Én azért felhívtam őket, hogy hogyan is készüljek. A telefonban a nővérke teljesen hülyének gondolhatott, közölte hogy ilyen nincs. Elöször menjek el ott is egy ultrahangra és majd ott elmondják hogy mi a menete. Egy hét múlvára kaptam időpontot a nőgyógyászatra. Normális ez hogy még egy hetet várni kell, és még utána ki tudja mennyi időt.

Akinek volt hasonló, leírná nekem hogy hogyan zajlott, neki is ilyen hosszadalmas volt? Köszönöm!


2018. jan. 10. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de először is ezer százalék hogy üres? Mert úgy tűnik itt gyorsan odébb állítottak téged valóban érdemes lenne még egy ultrahang mielőtt bármi is történik.
2018. jan. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az első doki azt mondta üres, csak fura volt hogy rám akarta erőltetni másnap menjek be a korházba. De ha gondolom, várjak egy hetet. Majd mikor mondtam hogyvárnék egy hetet,közölte hogy ne hozzá menjek vissza egy hét múlva. Vissza mentem egy másik orvoshoz, ő is azt mondta üres, majd ott megkaptam a beutalót, a többit pedig már leírtam.

Ez az első terhességem és semmit nem értek már. Azért is írtam ide, hátha valaki tud valami okosat mondani ezzel kapcsolatban.

2018. jan. 10. 09:42
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Nekem is volt olyan hogy pár hetes terhes lehettem nem látták hasival a babót csak hüvelyi ultrahangal.

Biztos hogy üres lesz ? Én a helyedbe várnék vele.

2018. jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány hetes vagy? Mikor jött meg utoljára?
2018. jan. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tényleg furcsa az egész. Nem ártana egy újabb ultrahang. Sajnálom ,hogy ilyeneknek tesznek ki. Kitartás!!
2018. jan. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kb 1 éve volt itt egy kérdés. Lehet több. Hasonló volt a szitu ott is. Erőltették, hogy feküdjön kés alá. Szerencsére várt és egészséges baba született.
2018. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

November 11.-én volt meg utoljára.

Elmentem a nőgyógyászatra oda a korházba, ahol a nőgyógyászaton nem volt ultrahang. Én ilyennel még életemben nem találkoztam. Holnap megyek a külön ultrahang részre. Remélem már mondanak is valamit, mert én már teljesen össze vagyok zavarodva hogy ide-oda küldözgetnek csak már hetek óta.

2018. jan. 17. 02:32
 8/10 anonim ***** válasza:
majd ird meg mi lett lécci, mert izgulunk !
2018. jan. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, tudsz valamit?
2018. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az ultrahangra mikor oda értem (10órakkor, 11-ig van rendelés) közölték hogy már elment a főorvos. Sírva fakadtam az aszisztenshölgy elött hogy én ezt az állandó küldözgetést már nem bírom. Leültetett és elment orvosért. A doki jött is, megvizsgált, közölte hogy nagyon sajnálja de üres, menjek a nővérszobába kérjek időpontot műtétre. De legalább már mondtak valami biztosat és csináltak is valamit. Kedden megyek a korházba.

Szomorú, de majd remélem legközelebb sikerül.

2018. jan. 21. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!