Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 8hetes 2. babat varo kismama...

Adnilem01 kérdése:

8hetes 2. babat varo kismama vagyok. Kerdesem:barnaztam, szedem a Duphastont, elkaptam a szaj-kez-labfajasos virust a kisfiamtol es ma egy kisebb szovetdarab tavozott pisiles utan belolem. Nincs fajas, verzes es gorcs. Lehet veteles?

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miért nem mentél orvoshoz? :O
2014. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne minket kérdezz! Nem vagyunk orvosok!

Menj el a nőgyógyászodhoz minél hamarabb!!!

Reméljük nem lesz bajod!

2014. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
SZERINTEM nem,de mindenképp nézesd meg magad...az a biztos!
2014. nov. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszi, en nem is irtam meg ide ki soha kerdest, ikabb orvoshoz mennek,csak a dokinom azt mondta,h amig nem omlik belolem a ver magyobb darabokkal,addig ne aggodjak. Es a teganapi ota nem volt semmi. Szoval csak kivancsi voltam,masnak volt e hasonlo tapasztalata. Azert koszi a valaszokat!
2014. nov. 22. 09:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Én első babát vártam,11 hetesen fájt kicsit a derekam,és enyhe barnás folyásom volt. Felhívtam a magán dokimat,akihez évekig jártam hogy mi a teendő. Azt mondta vegyek be nospát. Mondtam neki hogy a fájdalmat kibírom,de hogy a babának nem e lesz baja. Azt mondta akkor hívjam ha vérzek...Ez volt hétfőn. Kedden este fájt a hasam,vettem be nospát,elaludtam. Éjjel nagy görcsökkel keltem,így elindultunk a kórházba a párommal. Hívtam a dokit,azt mondta ne aggódjak lehet nem a babával kapcsolatban fáj. Menjek be a kórházba,reggel majd jön. Fél órára lakunk a kórházról,nagy fájásaim voltak. Amikor kiszálltam a kocsiból elöntött a vér. Fent az osztályon távozott a baba is. Teszem hozzá a legfontosabb dolgot "végig nem volt egy csepp vér se a kórházig"! Nem mindenki egyforma,nem mindenkinél egyforma a lefolyás. Ne hagyd magad,én bánom hogy nem előbb váltottam orvost. Most megtettem. Remélem minden rendben lesz veled. De ha a megérzésed úgy kéri menj másik orvoshoz is el.
2014. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a hozzaszolasodat. Nagyon sajnalom,ami veled tortent! En is mar valtottam anno dokit. A mostanival teljesen elegedett vagyok. Azotasincs semmi panaszom. De amint gorcsolok,megyek orvoshoz! Egyebkent mar megnyugodtam,mert Istenre bizom a kerdest barhogy is alakul. Tudom,h barhogy is alakul, megbirkozom vele. Koszonom az eddigieket! Minden jot!
2014. nov. 23. 07:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm,nektek is! Azért majd írj ám hogy minden rendben zajlott e :-). Mi most azon izgulunk hogy ne jöjjön meg :-) remélem mi is újra szerencsések leszünk. Puszi (utolsó voltam)
2014. nov. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hajra! Biztos ossze fog jonni! Mi tegnap bementunk a korhazba,mert miutan megirtam ide a valaszomat,kicsit vereztem (de csak picit). Az ultrahangon minden rendben volt. Dobog ezerrel a kicsi szive,szoval megnyugodtam. Ilyen nalam az eleje, ugy nez ki :)
2014. nov. 24. 08:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Örülök hogy jól vagytok,izgulok értetek:-). Napok óta meg jön érzésem van,kicsit görcsölök,meg fáj a derekam. Szombatra nem várom,már megvettem a tesztet is :-)
2014. nov. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mi a fene ***** válasza:
Ötösnek, ne haragudj az orvosra az a baba mindenképpen elment volna. Tudom, 6-ból négy maradt meg, pedig kórházban feküdtem és betartottam mindent.
2014. dec. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!