Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab. -ot követő menstruá...

Missed ab. -ot követő menstruációk utáni barnázgatás mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Menzesz elmúlta után 2-3 nappal barnás, enyhe folyásom indul, amit peteérés után, mintha elvágnának, megszűnik. Ez már a 2. ilyen ciklusom (4 volt eddig összesen a műtét óta)

Műtétem szeptemberben volt, akkori citológiám negatív, utána készített szövettani vizsgálat szintén. Az sztk-s orvos jóformán elzavar, hogy ne pánikoljak, majd elmúlik... viszont én nagyon aggódom. A beavatkozás előtt velem ilyen sosem fordult elő. Tapasztalt valaki hasonlót? Mi lehet az oka?


2018. febr. 8. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, en novemberben estem at a muteten, es azota en is barnazok, igaz en menzesz elott 2-3 napig es utana is par napig. Azota a menstruaciom sokkal erosebb es tovabb is tart, majdnem egy hetig. A heten voltam orvosnal a problemaval, de elintezte annyival, hogy valoszinuleg meg nem tudott helyre allni a hormonhaztartas teljesen, meg is vizsgalt, mindent rendben talalt, azt mondta nyugodtan probalkozhatunk ujra. Akkor neked ezek szerint tobb mint egy hetig tart a barnazas? Maganorvoson nem gondolkodtal meg? Lehet ott nem zavarnanak el egybol.
2018. febr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, nekem sajnos egész peteérésig kitart, amikor mintha elvágnák, megszűnik. Nagyon minimális, kb alig észrevehető mennyiség, de akkor is van. Legutóbbi menzeszem előtt is barnáztam 2 napig. Nekem is erősebb a menstruációm a műtét óta és hol 25, hol 35 napra jön meg.

Amit még észrevettem, és szintén azelőtt nem volt ilyen gondom, hogy a vérzés előtti 1-2 és első 2 napjában éjjelente izzadok. Máskor nem a ciklus alatt, de ezeken a napokon igencsak.. Már nagyon aggódom, hogy mi lehet a baj. Sikerült magánorvost találnom, holnap este megvizsgálnak.

2018. febr. 8. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem januar elejen volt missed ab.-m es most ket napja jott meg az elso menzeszem, de elotte 2 nappal en is barnaztam es a harmadik ejjelem amikor nagyon leizadok. Beszeltem az orvosommal es azt mondta hogy varjunk meg 2 ciklust is hataha magatol megszunik, mert most okozhatja a barnazast es izzadast az is hogy a hormon haztartas meg nem allt teljesen helyre. En kivarom a masodik menstruaciom es ha ez igy marad akkor megyek vissza hogy vizsgaljuk ki az ugyet
2018. febr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, mit mondott az orvos?
2018. febr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!