Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 20 éves vagyok. Ezen a héten...

Bedani kérdése:

20 éves vagyok. Ezen a héten 26.2.2018-án 9 hetesen elvetéltem. Másnál is volt így? Hogy éltétek át?

Figyelt kérdés
Első baba lett volna,nagyon a padlón vagyok nagyon megviselt engem és a páromat is nagyon. A doki aztmondta, hogy kb fél évet várjak hogy regenerálódjak, hogy nemjó hamar belekezdeni a próbálkozásba nehogy újbol elvetéljek. Szerintetek?
2018. márc. 2. 09:04
1 2
 1/15 p.szabina1223 ***** válasza:
53%
Sajnálom :( De nagyon fiatal vagy,biztos hamarosan újra babás leszel.Három hónapot mindenképpen várj az új próbálkozással.
2018. márc. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Sajnálom, ami veled történt. Én tavaly 7 hetesen vetéltem el. Igazából jelenleg én is 9 hetes vagyok. Megkérdezhetem, hogy mi lehetett az ok, vagy mi a történet? volt már szívhang hetekkel ezelőtt?


Orvosfüggő, van aki 4 ciklust ajánl a regenerálódásra, van aki 6ot. Érdemes kivárni. S fel a fejjel!!! Sajnos minden 4. terhesség vetéléssel végződik! Nagyon gyakori dolog ez, csak a köztudatban nem beszélnek róla az emberek ezért is akivel történik nagyon nehezen viseli. 12.hétig általában titkolják a terhességet. Nem szabadna! Szerintem igen is beszélni kell a sikertelen terhességekről is, hogy akivel ez először előfordul, ne féljen annyira!

2018. márc. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Én 8. Héten vetéltem el tavaly decemberben, szörnyű időszak volt, és sajnos nem tudni a vetélés okát. Nekem azt mondta az orvos hogy akár azonnal lehet próbálkozni, azért mi várunk még egy ciklust.

Rengeteget sírtam, sok megalázás volt az orvosoktól, illetve beszólások, én is 20 éves vagyok, aztán kaptam hogy biztos diszkó baleset volt stb. Mindegy, végül egy hónapot depiztem miatta, minden pampers reklámon bőgtem, de aztán rájöttem, hogy inkább most menjen el, és így, mint halva szülessen stb. Tudom szörnyen hangzik, de nekem csak ez segített, hogy inkább menjen el az első 12 hétben mint a 20.ba keljen megszülni, vagy mint betegen/halva szülessen meg.

Fel a fejjel, erősek vagyunk mi nők! Van még lehetőséged próbálkozni, az hogy teherbe estél már garancia arra hogy teherbe tudsz esni. :)

2018. márc. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Második válaszoló a válasz ara hogy mi lehett az oka énsem tudom, az orvosok se. Azt mondták nagyon sok nőnél elmegy az első baba minden 3ik nő elvetél.. Csak sajnos nehéz túl tenni magam rajta, mert nagyon boldogak voltunk amikor megtudtuk hogy babát várok és most pedig boldogtalanak vagyunk emiatt. De remélem az idő segit és túl teszem egy kis idő múlva magam rajta, de ez biztos vagyok benne hogy ez örökké bennem lesz.
2018. márc. 2. 09:58
 5/15 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló sajnálom és köszönöm a biztatást aranyosak vagytok :)
2018. márc. 2. 09:59
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
Nem, nálam nem volt így 02.03.2018-án
2018. márc. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nálam is pont ez törtènt. Február 21-èn volt a műszeres befejezès tehát egy hete. 25 èves vagyok. Első baba lett volna. Nekem is azt mondták, hogy valószínűleg genetika. Nem egèszsèges dolgok találkoztak össze. 9 hetesen törtènt. Nekem egy pici, 1-2 csepp barna folt jelezte hogy valami nem okè. Bementem ultrahangra ès nem volt szívhang :(

Nagyon rossz volt. Most már talán kezdek rendbe jönni lelkileg de eddig minden nap elsírtam magam több dolgon is. Ès mindig eszembe fog jutni, de remèlem legközelebb sikeresebb lesz.

2018. márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom neked is kitartást, ha gondolod írj privátban :)
2018. márc. 2. 12:05
 9/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom :( nekem is február 21-én volt missed abom. 9 hetesen állt meg a fejlődése, semmiféle előjele nem volt, 12. heti ultrahangon derült ki :( azután szinte rögtön megkezdődött a vetélés, de végül a baba nem jött ki, nagyon erősen kapaszkodott, kellett a műszeres befejezés. 24 éves vagyok. Első baba lett volna, 8 éve vagyunk együtt.

Nekem jövőhéten lesz kontrollom, és majd megmondják hogyan tovább. Amúgy nekem 3 hónapot mondtak, de igazából majd kontrollon pontosítanak, ha nagyon szépen meggyógyultam, egyből mehet, ha vannak sebek, akkor marad a 3 hónap.

2018. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom. :( Én azóta is nagyon nehezen élem meg a napokat. Nemlelem a helyem minden nap csak sírok és sírok nem tudom felfogni hogy ez komolyan megtörtént. Milyen boldogak voktunk amikor megtudtuk és most pedig olyan boldogtalanak vagyunk.. De remélem a idő segít és könyebb lesz.

Nagyon félek ha itlesz a próbalkozás ideje hogy ha sikerül milesz ha újra megtörténik ebbe is nagyon bele vagyoo betegedve!

2018. márc. 2. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!