Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ma elvetéltem 6 hetesen, első...

Ma elvetéltem 6 hetesen, első baba. Azt mondták, hogy jobb így, mint ha beteg babám született volna ezt mire értették. A párom huga Down kóros. Lehet ez már 6 hetesen kiderült? Vagy semmi köze hozzá?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Nekem 1 hónapja volt vetêlêsen. Szerintem 6 hetesen mêg nem látszik, ha downos a baba.
2014. ápr. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra értették, hogy sokszor azt mondják azért ment el a baba, mert nem lett volna egészséges. Mármint valami nem volt rendben és ezért nem maradt meg. Nem a te hibádból vagy ilyesmi. Nem az, hogy most konkrétan downos volt, vagy ilyesmi, hanem valami nem volt okés. Legalábbis ezt mondják, de szerintem van is benne valami.
2014. ápr. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
Senki sem fogja tudni megmondani, mi volt a baj, egyszerűen csak ezzel vigasztalnak. Nem konkrétan az emelkedett down-kockázatra gondolnak (nem tudom, egyáltalán örökölhető-e, szerintem nem), hanem hogy még mindig jobb egy ilyen korai vetélés, mint hogy később kiderül valami súlyos fejlődési rendellenesség. És hidd el, tényleg jobb ez így... Kívánok mielőbbi sikeres újrapróbálkozást!
2014. ápr. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szivbol sajnalom!

Ha jol emlekszem 16hetesen kell elmenni down szuresre szoval valoszinu h nem erre ertettek a mondottakat. Szerintem ezzel azt akartak sugallni h gyenge volt szegenykem :-(

2014. ápr. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Sajnálom:-( nem arra értették egyébként, mivel down szindrómával megszületnek ahogy a sogornöd is megszületett! Egyéb problêma lehetett az ok! Legalább minden második nönek van legalább egy vetélése élete során és rengeteg magzat megfogan ami be sem ágyazodik, valami oknál fogja. A nö nem is tudja hogy elindult egy élet mert aztán idöben meg is jön neki!
2014. ápr. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nemrég már írtál ki kérdést,sajnálom,hogy azóta elvetéltél. Én is elvetéltem 6 hetesen. Nem a down-ra értették ,mert csupán attól,hogy ha down-s egy baba nem menne el (akkor nem születne egy down-os baba sem). Az élet szelektál.
2014. ápr. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A babák 12. hét betöltése előtt, de főleg az első 8 -9 hétben genetikai rendellenesség miatt halnak el leginkább.

Borzasztó ezt hallani, hogy jobb így, marha vígasztaló, de mást ők se tudnak mondani. (2x vetéltem) Próbálj meg pihenni, kikapcsolódni. Adj magadnak időt és ha kész vagy rá lelkileg, próbálkozzatok újra. A dawn szűrés 12 hetes uh van, valamint vérvizsgálattal. Amiatt nem hal meg egy baba.

2014. ápr. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

3 éve, amikor terhes lettem, épp itt olvastam egy sztorit. Egy nőről szólt, aki végig vérezte a terhességét, folyton el akart menni a babája, de az orvosa gyógyszerekkel bent tartotta. Megszületett a kislány, és 1 évesen kiderült, hogy rákos, és sajnos 3 évesen eltemették... :(

Kegyetlen történet! De ha jobban belegondolunk, szegény baba meg sem akart születni... Tudom, hogy nagyon nehéz lehet most Neked, de inkább most menjen el, mint 3 évesen...

És hidd el, a következő baba makk egészséges lesz majd!

2014. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.Muszáj lesz magamat túltenni rajta.Nagyon nehéz lesz!
2014. ápr. 16. 15:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem arra értették,hogy Down kóros volt azért nem mennek el a babák. Egyszerűen nem volt életképes.
2015. jan. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!